![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 18 Pomógł: 0 Dołączył: 17.03.2016 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witajcie! Próbuję stworzyć funkcję, która zwróci główne obrazki ze strony http://jbzd.pl. TYLKO główne obrazki, nie jakieś loga czy inne pierdoły. Niestety mój twór wywala kilka błędów. Zerknijcie, proszę, na te hieroglify i powiedzcie, co w nich nie gra.
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 455 Pomógł: 49 Dołączył: 12.04.2010 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Lepiej nie rozumieć i zapytać o wyjaśnienie niż nie rozumieć i błądzić (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Funkcja substr zwraca część ciągu podanego jako argument. Skoro masz już adres obrazka, można wyciągnąć jego rozszerzenie.
Tu uruchomione: https://3v4l.org/fOdBM Albo też możemy użyć funkcji explode, która dzieli ciąg w miejscu gdzie znajduje się podany znak:
Tu uruchomione: https://3v4l.org/oHe33 Mam nadzieję że teraz na przykładzie wyda się to prostsze. Jeżeli umiesz angielski to polecam szukać w google i na stackoverflow, a jak Ci się nie uda, to zapraszamy z powrotem tutaj (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) . |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 14.10.2025 - 13:02 |