![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 77 Pomógł: 0 Dołączył: 4.02.2014 Ostrzeżenie: (20%) ![]() ![]() |
Cześć, tak się trochę zastanawiam nad różnego rodzaju bibliotekami pdf i aż myślałem nad rozpoczęciem nauki języka C, żebym mógł napisać własne rozszerzenie php do tego celu, ale tak mnie dzisiaj oświeciło, że przecież instalując paczkę do pdf nie instaluję rozszerzenia żadnego do php, więc te wszystkie paczki bazują na tym samym jądrze na to wychodzi, a napisanie takiej paczki sprowadzało by się chyba jedynie do samego php.
Macie jakieś informacje na ten temat? Co myślicie o stworzeniu własnej paki do pdf? Cholernie drażni mnie niedoskonałość każdej z jaką się zapoznałem, nie ma ani jednej, która jeden do jeden konwertuje htmla i cssa do pdf, dompdf nie obsługuje wielu metod css. |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 8 068 Pomógł: 1414 Dołączył: 26.10.2005 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Jeśli zrobisz doskonałą paczkę do PDF to wiedz że możesz na tym baardzo duzo zarobić (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
Ale nie ujmując doświadczeniu, chęci itp. był tu już nie jeden co chciał zrobić idealne rozwiązanie (np. edytor Wysiwyg) Powodzenia (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 17.10.2025 - 18:14 |