Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> przyciski "input" pod sobą
grzesgro
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 4.11.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam, jestem nowym użytkownikiem na forum, jak i początkującym w PHP więc bardzo proszę o wyrozumiałość (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Więc moje pytani e jest następujące, pisze test w PHP typ odpowiedzi radio, koło każdego przycisku jest dany tekst, lecz te oto przyciski nie sa tuż pod sobą, lecz w innych miejscach, całość jest wyśrodkowana. Próbowałem je ustawić przez CSS lecz z negatywnym skutkiem. ma ktoś jakiś pomysł w jaki sposób ustawić te przyciski? Z góry dziękuję za pomoc (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) (IMG:http://wstaw.org/m/2015/11/04/Przechwytywanie_1_JPG_640x400_crop_q85.jpg)

Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
grzesgro
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 5
Pomógł: 0
Dołączył: 4.11.2015

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Dobrze, iż bardzo zależy mi na pomocy powiem jeszcze raz.
To jest cała strona, tło, napisy, położenie jest ustawione w zewnętrznym CSS.
Próbowałem na wiele sposobów by te przyciski były pod sobą, może to banalne, lecz chce się nauczć, a szukałem już długo.(IMG:http://wstaw.org/m/2015/11/04/Przechwytywanie1.JPG)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 14.10.2025 - 13:21