Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [Symfony][Symfony2] Błąd 500
wiciu010
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 195
Pomógł: 0
Dołączył: 29.04.2007

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Mam aplikację w Symfony2. Przy wywołaniu akcji, która ma odebrać dane wysłane w formacie JSON z innego serwisu czasami otrzymuję błąd 500. Taka sytuacja powtarza się czasami, mimo, że wysyłane dane są w strukturze takie same a różnią się tylko wartościami. Jak mogę zdiagnozować co powoduje błąd 500? Odpalałem w trybie dev, ale po wejściu w przeglądarkę nie pojawił mi się na dole pasek świadczący, że jestemw tym trybie tylko od razu błąd 500.
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Forti
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 655
Pomógł: 73
Dołączył: 2.05.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Ehh internety... gościu ma problem - opisuje i się produkuje. Ludzie chcą pomóc i poświęcają swój czas. A potem nagle "problem rozwiązany". No super.

To teraz dla innych powiedz co się stało - może ktoś kiedyś będzie miał podobny problem i właśnie tutaj znajdzie rozwiązanie.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 8.10.2025 - 03:19