Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Piłeś - nie jedź.
spenalzo
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 064
Pomógł: 1
Dołączył: 22.01.2003
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Piłeś - nie jedź!

Może niektórzy sie zastanowią trochę... (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/angrysmiley.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/worriedsmiley.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
spenalzo
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 2 064
Pomógł: 1
Dołączył: 22.01.2003
Skąd: Poznań

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cytat(seaquest @ 2004-07-03 11:16:36)
Tyle, że spenalzo - popraw link na ten:
http://www.nkm.iw.pl/inne/uwaga!!/

Nie czaje po co ale ok (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/blink.gif)

Do tematu: kumpel swieżo po odebraniu prawa jazdy (jakies 2-3 tyg) został złapany na jeździe po pijaku, co skonczlo sie odebraniem prawa jzdy. Oczywiście on twierdził, że to ich wina, że tam stali itd.
Potem jeździł bez prawa jazdy, aż w końcu uderzył w cośtam po pijanemu - stwierdził, że to wina pogody, bo deszcz padał.
Niestety głupi ma szczęście, i go nie złapali - nie wiem jak teraz bo na szczescie nie mam z nim kontaktu.
A pisze to, żeby pokazać, że do niektórych nic nie dociera - bo zawsze znajdą sobie taki powód, że oni są niewinni - i co z takimi robić? (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/angrysmiley.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/axesmiley.png)
Trzeba przywrócic komory gazowe (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 11.10.2025 - 00:16