Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Wyświetlanie treśći z PHP do strony
Eula
post 3.07.2014, 10:07:22
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 3
Pomógł: 0
Dołączył: 3.07.2014

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Cześć. Mam takie pytanie. W jaki sposób wyświetlić coś z PHP do strony? Nie chodzi mi tu o samo echo. Przykładowo. Mam panel logowania - wszystko pięknie. Klikam zaloguj wyskakuje błąd że podane dane są nieprawidłowe?



Daje przykład z interii.
Bo wyjściem "amatorskim" (w moim miemaniu) jest w odpowiednim miejscu w kodzie HTML umiejscowienie kodu PHP który tam ew. wypisuje że coś jest nie halo i jest błąd. Ew. zrobić to na returnach. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź jak Wy to robicie! wink.gif
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Michael2318
post 3.07.2014, 10:23:25
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 651
Pomógł: 116
Dołączył: 3.06.2012
Skąd: Lędziny

Ostrzeżenie: (0%)
-----


To jak Ty to zrobisz to już Twoja sprawa. Chodzi tutaj o wygodę dla samego Ciebie. Jeśli uważasz, że klepanie 1500 funkcji jest dla Ciebie wygodne, a większość z tych funkcji będzie zwracać dwa/trzy słowa no to możesz i tak.
Natomiast 99% programistów korzysta z systemu szablonów (google -> php prosty system szablonów).

Na pewno znajdziesz sporo informacji m.in. o tzw. smarty, ale to dosyć spora kobyła.

EDIT:

Zbędną rzecz w kodzie? To teraz sobie wyobraź, że masz system logowania w jednym pliku, razem z php i html, kod zawiera ~2200 linii i odnajdź się w tym burdelu. Powodzenia ;p

Cytat
i efekt jest podobny


efekt to zawsze będzie dokładnie taki sam - zobaczysz w widoku zwykłą stronę. Chodzi o Ciebie, jako programistę i o Twoją wygodę podczas tworzenia swoich "wypocin" smile.gif

Ten post edytował Michael2318 3.07.2014, 10:25:56
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 4.06.2024 - 13:10