Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> Aplikacja Facebookowa, a prawa do postowania u klienta
sf
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 597
Pomógł: 30
Dołączył: 19.02.2003
Skąd: Tychy

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Stworzyłem sobie aplikację facebookowa, która dodaje wpisy o nowo pojawiających się wpisach na blogu. Wszystko działa prawidłowo na moim koncie. Teraz chciałbym, aby ta aplikacja miała prawa do postowania na koncie klienta. Co muszę zrobić i co klient musi zrobić by to zadziałało?
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
freemp3
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 467
Pomógł: 77
Dołączył: 6.09.2008
Skąd: Miechów / Kraków

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Samo publikowanie wpisów nie jest trudne, problem jest w tym, że FB ostatnio zmienił politykę uprawnień i teraz publikowanie (publish_actions) jest w tzw. uprawnieniach rozszerzonych. Polega to na tym, że wybierasz z listy uprawnienia, które Cię interesują, później wysyłasz do nich formularz w którym opisujesz po co Ci one, gdzie wykorzystujesz itp. Następnie w ciągu 7 dni roboczych FB udziela Ci pozwolenia na skorzystanie z wybranych uprawnień lub też nie (IMG:style_emoticons/default/wink.gif) Należy też chyba dołączyć zdjęcia, które to potwierdzają, ale tego nie jestem do końca pewny.

Najprostszym rozwiązaniem było by wyświetlenie użytkownikowi okienka z informacją o chęci wysłania posta przy pomocy JS, ale jak rozumiem w przypadku automatu to odpada.

Ewentualnie możesz zrobić panel w którym wyświetlałbyś nowe posty z bloga, które nie zostały jeszcze opublikowane przez danego użytkownika. Na liście użytkownik klikał by ten post, który chce wysłać i w tedy pojawiało by mu się takie okienko z zapytaniem o pozwolenie.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 13.10.2025 - 23:30