![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 532 Pomógł: 24 Dołączył: 15.04.2011 Skąd: Kalisz Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Zainstalowałem sobie wtyczkę BackWPup i wykonałem kopię zapasową. Ale zastanawia mnie pytanie, jak ona działa? To znaczy, działa ona nawet w tedy, gdy wyłączymy kartę przeglądarki, na której mieliśmy stronę admin WP.
Włączyłem tworzenie kopii, wyłączyłem kartę, za jakiś czas włączyłem, a kopia była już zrobiona i była w połowie drogi do wysłania na DropBoxa. Jakim cudem to się stało w tle, mimo, że miałem wyłączoną tą stronę z kart przeglądarki? |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 455 Pomógł: 49 Dołączył: 12.04.2010 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Nie znam dokładnie działania tej wtyczki, ale może ona uruchamiać inny skrypt nie powiązany z sesją użytkownika. Albo działa na cronie, ale jakbyś to konfigurował to byś się zorientował (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 17.10.2025 - 03:27 |