![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 4 Pomógł: 0 Dołączył: 23.08.2013 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam, usiłuję napisać prosty skrypt do logowania na stronę. Cały czas gdzieś jednak popełniam błąd i cały "system" nie chce działać, proszę o sprawdzenie.
- login.php - procedura logowania - form.php - formularz logowania - main.php - strona dostępna po zalogowaniu - logout.php - procedura wylogowania - passwords.txt - plik przechowujący dane logowania login.php
form.php
main.php
logout.php
passwords.txt admin:qwerty Ten post edytował Boryna 23.08.2013, 13:10:47 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 516 Pomógł: 63 Dołączył: 27.08.2012 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
człowiek uczy sie na błedach, a w php najlepiej je sprawdzać przes stosowanie pełnej obsługi błędów w skrypcie. Szukaj po kolei co Ci się wykonuje aż natrafisz na błąd.
Rzuciłem tak ogołnie okiem - zaraz koncze robote, i pierwsze najważniejsze pytanie które powinieneś sobie postawić i wyjaśnić to to co zwraca funkcja "checkPass". Ogólnie wydaje mi się, że za bardzo zagmatwałej skrypt. nie wiem jaka strone tworzysz ale taki układ z pewnością jest to całkowitej poprawy. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 14.10.2025 - 16:16 |