Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [Skrypt PHP] Kod captcha po mojemu (anyBotKod)
ZeTu
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 217
Pomógł: 8
Dołączył: 8.12.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Dzisiaj napisałem taki mały skrypt PHP do kodów captcha, którego nazwałem anyBotKod, demko tutaj http://karol-drag.eu/demo/anyBotKod/.

Chciałbym byście ocenili czy taki skrypt nadaje się przeciw botom do formularzy?

Ten post edytował ZeTu 11.07.2013, 01:04:03
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
nospor
post
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 36 565
Pomógł: 6315
Dołączył: 27.12.2004




Cytat
Serio to działa?
Dziala

Cytat
A co jeśli nie wypełni tego pola? Jeśli ktoś tego bota sam nastawił na moją stronę?
Jak ktos ustawi bota specjalnie na twoja strone to nic nie zadziala.... co najwyzej wyjecie wtyczki z serwera (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 28.06.2026 - 01:01