Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [Skrypt PHP] Kod captcha po mojemu (anyBotKod)
ZeTu
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 217
Pomógł: 8
Dołączył: 8.12.2010

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Dzisiaj napisałem taki mały skrypt PHP do kodów captcha, którego nazwałem anyBotKod, demko tutaj http://karol-drag.eu/demo/anyBotKod/.

Chciałbym byście ocenili czy taki skrypt nadaje się przeciw botom do formularzy?

Ten post edytował ZeTu 11.07.2013, 01:04:03
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
b4rt3kk
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1 933
Pomógł: 460
Dołączył: 2.04.2010
Skąd: Lublin

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Twoja captcha jest mało skuteczna, wystarczy zerknąć do źródła strony i przypisać odpowiednim obrazkom odpowiedni kod (bo widzę, że obrazki są już gotowe, a nie generowane), proszę:

http://karol-drag.eu/demo/anyBotKod/kody/3.png

Już wiem, że gdy img src="3.png" to kod do wpisania to 20ks4, tym sposobem można szybko wszystkie kody poznać.

Generuj kody za pomocą biblioteki PHP (losowe ciągi znaków, nie na sztywno, z różnym kątem nachylenia, odległością, itp.), a nie samemu w paincie czy PS.
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 28.06.2026 - 01:01