Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [JavaScript][SQL][PHP]Dynamiczne dodawanie inputów do formularza + Baza danych
mario_7
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 12
Pomógł: 0
Dołączył: 10.03.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam ponownie. Generalnie mam duży problem, bo nigdy nie dotykałem Java Scriptu, ani jquery. Muszę stworzyć coś takiego:

formularz w którym z bazy danych wybieram produkt i podaje jego ilość i z listy podaje klienta (klienta tylko raz) Wszystko fajnie, tylko poproszę 2,4,6...n produktów. No i tu mam rebus, szukam po forach, po polsku, angielsku, przekopiowuje czyjeś skrypty i nie działają-nie tworzą nowego inputa.
Właściwie jedno kliknięcie musi dodać 2 inputy. 1 z listą produktów, drugi z ilością sztuk.
Drugi rebus:
Jak to odebrać i wrzucić w bazę w drugim pliku?
Wiem, że nie daje się gotowych rozwiązań, ale nawet nie mam żadnego sensownego kodu. Leżę w gównie z tematem. Od kilku dobrych dni.
Chciałbym, żeby wyglądało to tak:

Klient-->lista
produkt1-->lista .................. sztuk-->pole tekstowe1
produktn-->lista .................. sztuk-->pole tekstowen
Dodaj kolejny produkt .... usuń ostatni produkt
Wyślij.

Dzięki, jeśli ktoś byłby tak miły i pomocny.
Pozdrawiam.


Dobra, proszę o zamknięcie. Zrobiłem to tak: (Jakby ktoś chciał wiedzieć) Dałem na maksa dużo inputów, czyli w moim wypadku 250, co jest nieprzekraczalne, bo mam 200 produktów w bazie. Potem wszystko przesyłam i mam ifa, który sprawdza czy jest "!empty" (z isset mi nie działało) i tyle (IMG:style_emoticons/default/wink.gif)
Pozdro!
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
mario_7
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 12
Pomógł: 0
Dołączył: 10.03.2013

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Jak tak działa, to pozostanę przy moim rozwiązaniu (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Nie zauważam żadnej wielkiej zmiany w prędkości. Jak ja to nazywam: Rozwiązanie "na partyzanta" ale czasami takie są najlepsze (IMG:style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 3.10.2025 - 19:24