Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> FRAMEWORK [MVC] MOJAVI
kamiox
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 47
Pomógł: 0
Dołączył: 13.10.2003
Skąd: Małopolska

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Mam pytanie do Was drodzy forumowicze. Czy może korzystacie przy budowie własnych aplikacji z frameworka Mojavi ?
Bo chciałbym na tym forum zacząć jakąś dyskusje na ten temat, jakie są wasze doświadczenia podczas budowy waszych aplikacji na tym frameworku.
Może ktoś zaprezentuje jakieś swoje moduły, albo rozwiązania jakie wprowadził i zintegrował z tym frameworkiem.

Jak wypada mojavi na tle innych frameworków?

Na oficjalnej stronie www.mojavi.org jest niestety słaba dokumentacja, więc może ktoś z Was wytłumaczy z czym to się je ;-)


Więc zapraszam wszystkich do dyskusji ;-)
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
lukaswoj
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 136
Pomógł: 0
Dołączył: 2.01.2004
Skąd: Lublin

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Mnie również interesuje temat tego framework'a.

Cytat
Pierwszą lekturą musi być oczywiście manual na oficjalnej stronie. Radze go przestudiować, dodam że jest to manual do wersji stabilnej 1.0, do 2.0 musisz radzić sobie sam + oficjalne forum.


Czy zasada działania wersji 2 rózni się jakoś znacząco od wersji 1. I nie pytam oczywiście o założenia, które wiadomo, że opierają się na modelu MVC. Pytam o sposób realizacji tych założeń.

Czy wiedza zaczerpnięta z manuala do wersji 1 będzie potrzebna i do zrozumienia działania wersji 2 ? Czy może na nic sie nie przyda ? (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 29.12.2025 - 20:21