Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> [inne][JavaScript][CSS]Wyłączenie pomniejszania tła.
Generic
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 224
Pomógł: 0
Dołączył: 31.10.2012

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Witam. Od pewnego czasu kombinuje kody i poszukuje ich aby wyłączyć pomniejszenie powtarzającego się tła, które pomniejsza się za pomocą pomniejszenia w przeglądarce. Chcę je wyłączyć gdyż po pomniejszeniu bardzo brzydko wygląda wizualnie. Chodzi mi o coś takiego tylko żeby nie maksymalizowało mi tła tylko je powtórzyło ileś tam razy aż wypełni całą przestrzeń przeglądarki. :

html {
background: url(images/bg.jpg) no-repeat center center fixed;
-webkit-background-size: cover;
-moz-background-size: cover;
-o-background-size: cover;
background-size: cover;
}


Z góry dziękuję i czekam na wypowiedzi. Pozdrawiam.

Ten post edytował Generic 18.11.2012, 23:57:42
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Generic
post
Post #2





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 224
Pomógł: 0
Dołączył: 31.10.2012

Ostrzeżenie: (10%)
X----


Witam. Jak na zdjęciu poniżej mam powtarzanie repeat przez które jak z mniejsze powiększenie to widać powtarzanie przez co tło jest bardzo brzydkie. Chciałbym zrobić tak aby tło się nie zmniejszało tylko zmniejszały się layoty. Nie wierzę że nie ma na to jakiegoś rozwiązania.

(IMG:http://zapodaj.net/images/1cbc65a38e8bb.png)

Witam. Po woli dochodzę do wniosku że jest to na mój sposób nie możliwe więc postanowiłem zapytać was o prostszą opcje. Moglibyście mi powiedzieć jak zablokować zmniejszanie tła? Chodzi mi o to aby tło zostawało a zmniejszał się tylko layot strony.

Ten post edytował Generic 20.11.2012, 20:23:19
Go to the top of the page
+Quote Post

Posty w temacie


Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 27.12.2025 - 01:51