![]() |
![]() |
-Gość- |
![]()
Post
#1
|
Goście ![]() |
Czy istnieją jakieś CMSy, które pozwalają wstawić swój szablon strony, albo zmienić już gotowy (tzn. np. gdy fragment kodu z każdym newsem wygląda MNIEJ WIĘCEJ tak:
to chodzi mi o CMSy, które pozwalają ingerować w ten kod, czyli w tym wypadki zmienić znaczniki <td></td>, na <div></div> lub <p></p> albo cokolwiek innego. Czy są takie CMSy? Które CMSy najlepiej radzą sobie z SEO (kod poprawny semantycznie, odpowiednie adresy etc)?
Powód edycji: Dodałem bbcode. Na przyszłość rób to sam. /webdicepl
|
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 152 Pomógł: 2 Dołączył: 28.03.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Ja korzystam z STACMS i jest dobry pod SEO, a kosztuje tyle co nic jak na takie funkcje.
Ten post edytował Morale 4.05.2008, 18:55:09 -------------------- Jeśli pomogłem to kliknij Pomógł.
|
|
|
![]()
Post
#3
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 6 476 Pomógł: 1306 Dołączył: 6.08.2006 Skąd: Kraków Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Użyty CMS nie ma znaczenia (jeżeli chodzi o SEO) - ważne jest to jak jest przygotowany pod niego szablon. A obecnie zdecydowana większość CMSów pozwala na łatwe w edycji szablony.
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 14.08.2025 - 08:44 |