![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 Pomógł: 0 Dołączył: 16.07.2007 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam, !
Mam pewien problem, a dokładnie chcę zrobić download plików na podstawie ID. Powiedzmy, że mam folder z tymi plikami o nazwach tego typu >>> ID001.*, ID002.* z jakimiś rozszerzeniami. Teraz pytanie, jak dodać tutaj możliwość downloadu z poziomu strony ? np. robie listing wszystkich plikow ( narazie tak, pozniej dodam jakas wyszukiwarke)
Da się to przekazać do <a href>_</a> ? Jeśli nie, to w jaki inny sposób mogę to zrobić?, proszę o pdp. Ten post edytował emilo1990 16.07.2007, 14:08:44 |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Zarejestrowani Postów: 1 319 Pomógł: 118 Dołączył: 26.11.2003 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Tu masz funkcje ktora wyswietla wszytkie pliki i katalogi w razie potrzeby sobie zmodyfikujesz
-------------------- scriptun.com. Startup z poradnikami do gier ttp.zone i ttpzone.pl
|
|
|
![]()
Post
#3
|
|
![]() Admin Techniczny Grupa: Administratorzy Postów: 2 071 Pomógł: 93 Dołączył: 5.07.2005 Skąd: Olsztyn ![]() |
Proszę o zapoznanie się z tematem: Temat: Tematyka i zasady panujące na forum Przedszkole a następnie czekam na PW z poprawnym tagiem.
Do tego czasu temat pozostanie zamknięty. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Wersja Lo-Fi | Aktualny czas: 14.08.2025 - 10:52 |