Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

> zacina sie :((, mysql albo phpmyadmin
tresor84
post
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 18
Pomógł: 0
Dołączył: 5.04.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


witam wszystkich forowiczow (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

zaczne wiec...

problem nie wiem gdzie lezy ale napisze objawy

wiec bedac w phpmyadmin 2.6.1 nie mam problemu z wyborem bazy danych ale jak chce wybrac tabele jakas to centralnie co chwile okno sie odswierza i nic nie wskakuje (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) a najlepsze ze normalnie zczytuje na stronce z tych tabelek i jest gitara (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) wiec o co tu chodzi (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif)

wsumie to mozna z tym zyc ale mam przeczucie ze jak zrobie cala baze to juz wogole bedzie kloc (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) (a dopiero zaczynam)

to albo phpmyadmin choc tego reinstalowalem i zmienialem wersje albo mysql choc mowie ze na tych wersjach co mam mysql 4 costam (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) juz pracowalem i wszystko gralo (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

czy ktos slyszal o takim przypadku (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif)

a jeszcze inna opcja jak chce utworzyc tabele w phpmyadmi 21 kolumnowa
to wypisuje mi w oknie na bialym tle

tbl_addfield.php: Missing parameter: db
tbl_addfield.php: Missing parameter: table
i wszystko szkoda tylko ze nic nie rozumiem (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) (

dajcie jakas rade, pomoc cokolwiek albo jakas alternatywe rownie prosta co phpmyadmin (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

pozdrawiam

Ten post edytował tresor84 27.04.2005, 20:48:58
Go to the top of the page
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi (1 - 2)
SongoQ
post
Post #2





Grupa: Przyjaciele php.pl
Postów: 2 923
Pomógł: 9
Dołączył: 25.10.2004
Skąd: Rzeszów - studia / Warszawa - praca

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Moze cos z wersja MySQLa lub cos nie tak ze sprzetem, bo phpMyAdmin nie ma nic do tego.

Co do ilosci tabel to po co CI az tyle?
Go to the top of the page
+Quote Post
tresor84
post
Post #3





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 18
Pomógł: 0
Dołączył: 5.04.2005

Ostrzeżenie: (0%)
-----


ok juz zalatwione, najwyrazniej to firewall cosik krzaczyl (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

bo wywalilem go i dziala bez zarzutow, odpukac tzn z drobnymi bledami ale jak jeszcze raz sproboje to wjezdza zawartosc tabelki jak trza (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif)

a wersja mysql to juz pisalem ze jest sprawdzona i pare baz juz powstalo na niej (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) ale mialem formata i od tego sie wszystko zaczelo (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)

a co do ilosci tabel to mialo byc z kolumnami hihihi

dzieki i pozdro
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Aktualny czas: 23.08.2025 - 06:41