![]() |
![]() |
![]() ![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 642 Pomógł: 2 Dołączył: 9.03.2006 Ostrzeżenie: (30%) ![]() ![]() |
Mam problem z wyświetlaniem divów w wersji mobilnej. Na pc wszystko działa dobrze, jak wejde telefonem to divy, które powinny być obok siebie są pod sobą. (rysunek i tekst do rysunku powinny byś wyświetlone inline)
Prawdodpobnie nie jest to z winy szerokości elementów, bo nawet jeżeli ustawie obrazek jako 1px szerokości to text i tak nie ustawi się obok obrazka, tylko nadal będzie pod. Link do strony: http://www.filmypodobnedo.pl/Miasto-zlodziei/ Chodzi o wyświetlanie listy podobnych filmów. W wersji mobilnej okadka filmu jest nad tekstem a nie obok. HTML:
CSS:
ps. próbowałem z display:inline-block; w #tekst_podobne i #zdjecie_podobne. Nadal nie działa. |
|
|
![]() |
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 354 Pomógł: 100 Dołączył: 14.11.2013 Skąd: Płock Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Te divi rozjezdzaja sie juz wczesniej, przy szerokosci ekranu ok. 1140px i mniejszej. Poprostu te lementy nie miszacza sie koło siebie, zdjecia ma szerokosc 120px, a text 75% szerokosci rodzica.
Daj #tekst_podobne - width:75%; #zdjecie_podobne - width:25%; w obrazku pousuwaj wszystkie wymiary i daj w stylach - width:100%. Powinno byc OK. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 15.09.2025 - 17:35 |