![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 Pomógł: 0 Dołączył: 10.09.2017 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam,
Piszę z prośbą o pomoc, nie zależy mi na podaniu gotowego kodu bo nie o to chodzi, chce się nauczyć i zrozumieć. W PHP piszę od niedawana znam zaledwie podstawy ale wziąłem się za pisanie czegoś większego co pozwoli mi na rozwijanie umiejętności. Prosiłbym o wytłumaczenie lub podanie jakieś strony która by mi w tym pomogła. Otóż pobieram dane z bazy danych, mam je w pętli while i wpisane w tabele, dane normalnie są wypisywane te które oczekiwałem, ale pojawiła się sytuacja że potrzebuje umieścić pozostałe dane w Divie typu POP-UP oskryptowanym za pomocą Javy, okienko pojawia się lecz dane pokazują się zawsze tylko ostatniego użytkownika w tym okienku (są po prostu nadpisywane przez pętle akurat to rozumiem), w tabeli jest dobrze. Działa to mniej więcej tak że użytkownik klika w przycisk, i pojawia się te okienko z pozostałymi danymi i jest oczywiście możliwość zamknięcia. Czy istnieje jakiś sposób by to jakoś wyświetlić? Wstawiam poniżej skrypt. Dziękuje za odpowiedź.
|
|
|
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 6 380 Pomógł: 1116 Dołączył: 30.08.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Nie w Java tylko Javascript. Ciężko się to czyta ale chyba jest dobrze pętla. Czy w podlądzie źródła masz te dane użytkownika poprawnie dla każdego? Jeśli tak to znaczy że w samym JS jest problem.
-------------------- |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 2 Pomógł: 0 Dołączył: 10.09.2017 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Tak jest dobrze, może wina leży po tej stronie że jest jeden skrypt JS, i wyświetla się ten ostatni.
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 6 380 Pomógł: 1116 Dołączył: 30.08.2006 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Poczytaj o delegacji zdarzeń https://prophp.pl/article/15/jquery%2C_zdar...e_metoda_%24.on i zrób to dla konkretnie klikniętego elementu.
-------------------- |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 22.08.2025 - 03:39 |