![]() |
![]() ![]() |
![]() |
-kubek3898- |
![]()
Post
#1
|
Goście ![]() |
Chcę sobie zrobić taki mini chatbox zintegrowany ze strona. Dlatego chcialbym, by uzytkownicy zarejestrowani na stronie, mogli podpisywac sie na chatbox'ie wlasnie loginem ze strony. Aby zrobic cos takiego, o ile sie nie myle, wystarczy użyć kolumny a w tabeli `b` i `c`. Jednak jak to zrobić?
|
|
|
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 341 Pomógł: 25 Dołączył: 28.09.2008 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
tak kolumna a w tabeli 'b' i 'c' w zupelnosci wystarczy (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif)
|
|
|
-kubek3898- |
![]()
Post
#3
|
Goście ![]() |
Przepraszam, ale niezbyt rozumiem? ;p Chce wlasnie w taki sposob uzyc kolumny w 2 tabelach jednocześnie, tylko - jakim poleceniem to zrobić?
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 264 Pomógł: 54 Dołączył: 31.08.2007 Skąd: Tychy Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
wystarczy tabela
Kod id|user_id|message Przy wysyłaniu posta wstawiasz ID użytkownika które przechowujesz prawdopodobnie w sesji (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) Ten post edytował Greg0 23.04.2013, 12:56:29 |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 12.10.2025 - 14:39 |