![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 5 Pomógł: 0 Dołączył: 4.11.2009 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam!
To mój pierwszy post, a więc raz jeszcze ciepłe "witam!" w ten zimny dzień! (IMG:style_emoticons/default/winksmiley.jpg) A teraz konkrety... Mam taki oto skrypt:
Jak go zmodyfikować, by pliki (linki do nich) wyświetlane były wg daty dodania (najnowsze, jako pierwsze)? Kombinowałem już z tablicami, bo to chyba tak należy zrobić, ale wciąż jakiś błąd, a że siedzę na tym w kilku wolnych godzinach każdego dnia i nie mam z tego efektu, zwracam się do Was. Podaję skrypt, który napisałem tak, jak umiałem najlepiej i który działa. (IMG:style_emoticons/default/biggrin.gif) Czy mogę liczyć na jak najbardziej pomagające wskazówki, albo wręcz gotowe linie kodu? (IMG:style_emoticons/default/winksmiley.jpg) Z góry dzięki i pozdrawiam serdecznie! |
|
|
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 678 Pomógł: 124 Dołączył: 26.09.2009 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Ostatnio też mi był potrzbny taki skrypt więc nie będe kombinował z twoim tylko dam ci mój:
|
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 5 Pomógł: 0 Dołączył: 4.11.2009 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Proste, ale genialne. Najlepsze jest to, że moje skrypty, które niestety nie działały, były bardzo podobne. Teraz jednak wiem jakie błędy robiłem.
Wielkie dzięki!;) |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 23.08.2025 - 18:30 |