![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 136 Pomógł: 0 Dołączył: 2.01.2004 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Witam
Czy ktoś z was miałby ochotę wybrać się tam ? http://www.symfonycamp.com/ Ja myślę o tym bardzo poważnie. Zawsze przynajmniej w 2 osoby to już łatwiej i raźniej niż samemu |
|
|
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 7 494 Pomógł: 302 Dołączył: 31.03.2004 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Miałem ochotę się wybrać, tym bardziej, że z Utrechtu jest rzut beretem do Hagi gdzie mam rodzinę, ale wrócę dzień wcześniej z wczasów (również poza Polską) i nie będzie mi się chciało jeszcze do Holandii tłuc.
Gdyby Krym zalało do tegoc czasu lub nie pojadę z innych powodów to dam znać :-) |
|
|
![]()
Post
#3
|
|
Admin Techniczny Grupa: Administratorzy Postów: 2 072 Pomógł: 93 Dołączył: 5.07.2005 Skąd: Olsztyn ![]() |
650pln + dojazd i spanie w namiocie? ciekawe (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) tylko wrzesien średnio mi lezy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif)
|
|
|
![]()
Post
#4
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 7 494 Pomógł: 302 Dołączył: 31.03.2004 Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
No właśnie, koszta nie są takie sporawe.
Lot na Shiphol i z powrotem do Wawy koło 1000zł, kurs do Utrechtux2, no i opłata za camp. 2000zł |
|
|
![]()
Post
#5
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 246 Pomógł: 31 Dołączył: 13.11.2006 Skąd: się znamy? Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Chętnie bym pojechał. Zobaczymy.
|
|
|
![]()
Post
#6
|
|
Grupa: Przyjaciele php.pl Postów: 2 605 Pomógł: 96 Dołączył: 22.10.2004 Skąd: UK Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
650pln + dojazd i spanie w namiocie? ciekawe (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) tylko wrzesien średnio mi lezy (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/sad.gif) Czemu wrzesień nie pasuje? Jak chodzi o szkołe to nie bój żaby - wujek strife Cię zwolni z zajęć (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/winksmiley.jpg) PS. Też bym chętnie pojechał, ale nie wiem czy znajdę czas :/ No ale zobaczymy, jestem dobrej myśli (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
![]()
Post
#7
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 136 Pomógł: 0 Dołączył: 2.01.2004 Skąd: Lublin Ostrzeżenie: (0%) ![]() ![]() |
Cieszy mnie tak duże zainteresowanie bo ja jestem już tam na miejscu tak w 75% (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/smile.gif) - mam nadzieję, że z dnia na dzień procentów będzie przybywać.
Najwygodniej byłoby chyba wybrać się autem tym bardziej, że posiadam nawet jedno - 4 osoby spokojnie i w komforcie mogą jechać. Całkowity koszt paliwa w obie strony nie powinien przekroczyć 800zł więc przy 4 osobach to już wychodzi bardzo niewiele. Jest jeszcze trochę czasu więc myślcie o tym i bądźmy w kontakcie. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 26.09.2025 - 18:16 |