![]() |
![]() ![]() |
![]() |
![]()
Post
#1
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 222 Pomógł: 2 Dołączył: 10.07.2007 Ostrzeżenie: (10%) ![]() ![]() |
Witam,
Pytanie trywialne, ale czy jeżeli robię zapytanie sql w pętli, to wykona się raz czy za każdym razem ? Wiem, że mógłbym fetch wyciągnąć do zmiennej wyżej, ale czy jest jakaś różnica w wydajności?
vs:
Ten post edytował Taifun 3.01.2018, 17:07:02 -------------------- aerobiczna 6 Weidera - forum o zdrowiu - firmy zajmujące się reklamą z całej Polski - dodaj swój wpis za darmo!
|
|
|
![]()
Post
#2
|
|
![]() Grupa: Moderatorzy Postów: 36 557 Pomógł: 6315 Dołączył: 27.12.2004 ![]() |
Cytat ale czy jeżeli robię zapytanie sql w pętl Nie, w tym kodzie nie robisz zadnego zapytania w petli. Dla petli jedynie ustawiles zrodlo danych - dosc duza roznica.-------------------- "Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista "Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 20.08.2025 - 10:20 |