![]() |
![]() ![]() |
![]() |
--Agnieszka-- |
![]()
Post
#1
|
Goście ![]() |
Witam.
Piszę tutaj, bo próbuje cały czas zmienić wygląd wyświetlania tabeli. Gdy użyje printa w ten sposób (po pobraniu z bazy danych tabeli):
to otrzymuje taką tabele: (IMG:http://iv.pl/images/77255286087252158634.jpg) A czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak wyświetlić dane w sposób a'la jak na tej stronie http://polskie.multimetry.tk/ czyli nie od góry do dołu tylko Zdjecie Zdjecie Zdjecie Nazwa Nazwa Nazwa Opis Opis Opis Cena Cena Cena i tak po 3 elementy na jeden wiersz. proszę o odpowiedź (IMG:style_emoticons/default/smile.gif) |
|
|
![]()
Post
#2
|
|
Grupa: Moderatorzy Postów: 4 362 Pomógł: 714 Dołączył: 12.02.2009 Skąd: Jak się położę tak leżę :D ![]() |
To pomyśl... Ty lecisz w pętli sobie wierszami i tak też wkładasz elementy do kolejnych wierszych, ale jednocześnie w zamyśle chcesz robić zamianę wierszy na kolumny i jeszcze porcjowanie po 3. Naprawdę nie widzisz problemu i pomysłu? Chyba trzeba pobierać 3 wiersze i z nich dopiero kombinować tak jak chcesz. Ewentualnie skorzystać z pomocniczej zmiennej, która zapewni Ci odpowiednią transformację danych do postaci której potrzebujesz.
|
|
|
--Agnieszka-- |
![]()
Post
#3
|
Goście ![]() |
Próbowałam już chyba na wszystkie sposoby i nic nie daje rady. Może ktoś będzie wiedział jak to zrobić?
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Aktualny czas: 23.08.2025 - 05:10 |