Post
#1
|
|
|
Grupa: Zarejestrowani Postów: 62 Pomógł: 2 Dołączył: 29.12.2006 Skąd: Polska, gliwice Ostrzeżenie: (0%)
|
nie wiem jak wbić liczbe z przecinkiem do bazy danych.
. czy , (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) (IMG:http://forum.php.pl/style_emoticons/default/questionmark.gif) czekam na odpowiedz thx php; |
|
|
|
empuszek Liczby po przecinku 1.01.2008, 16:57:45
sticker kolumna typu float a liczba ma być z kropką czyli ... 1.01.2008, 17:06:05 ![]() ![]() |
|
Aktualny czas: 27.06.2026 - 23:04 |