Witaj Gościu! ( Zaloguj | Rejestruj )

Forum PHP.pl

 
Reply to this topicStart new topic
> Jaka książka dla profesjonalnego webmastera (PHP, MySQL, AJAX, HTML, CSS, XML, JAVA)?
seblas
post 27.03.2012, 12:35:53
Post #1





Grupa: Zarejestrowani
Postów: 1
Pomógł: 0
Dołączył: 27.03.2012

Ostrzeżenie: (0%)
-----


Witam

Jestem webmasterem na poziomie średnim, raczej umiem coś zainstalować/poprawić w kodzie PHP/HTML/CSS niż samemu coś spłodzić.
Poszukuję książki (lub książek), która pozwoli mi zostać profesjonalnym programistą. Nie interesują mnie książki dla początkujących, np. opisujące funkcje warunkowe, pętli itp. Chciałbym się dobrze nauczyć programowania obiektowego.
Niekoniecznie chciałbym wykorzystaywać PHP tylko do stron internetowych.
Wiekszość osób szuka tutaj książek dla początkujących, stąd założyłem nowy post.
Poproszę o wskazówki od profesjonalnych programistów PHP, którzy wykorzystują to co jest wymienione w temacie wątku. Jeżeli jeszcze jest coś istotne, czego nie wymieniłem, to proszę napisać.
Dziękuję.

Ten post edytował seblas 27.03.2012, 12:36:39
Go to the top of the page
+Quote Post
phpion
post 27.03.2012, 18:55:02
Post #2





Grupa: Moderatorzy
Postów: 6 070
Pomógł: 860
Dołączył: 10.12.2003
Skąd: Dąbrowa Górnicza




Cytat(seblas @ 27.03.2012, 13:35:53 ) *
Jestem webmasterem na poziomie średnim, raczej umiem coś zainstalować/poprawić w kodzie PHP/HTML/CSS niż samemu coś spłodzić.

Cytat(seblas @ 27.03.2012, 13:35:53 ) *
Nie interesują mnie książki dla początkujących, np. opisujące funkcje warunkowe, pętli itp.

Raczej jesteś zatem na poziomie podstawowym, więc lepiej zacznij uczyć się podstaw by móc samodzielnie coś napisać. Jeśli chcesz jednak coś pro to szukaj "PHP5. Obiekty, wzorce, narzędzia" - najcięższa pozycja na naszym rynku.
Go to the top of the page
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

 



RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 11.06.2024 - 21:28