Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design] Portfolio
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
powerman93
To drugi design umieszczany na tej stronie stworzony przezemnie. Wiem, że nie jest to full profesjonalnie zrobione, ale jest on stworzony na maximum moich (obecnych, gdyż wciąż jestem dość początkujący) możliwości. Proszę o ocenę i wypisanie ewentualnych błędów zrobionyh przeze mnie i nad czym powinienem popracować.

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ee70a6813121cfaf



Pozdro!!!
.radex
Taki nijaki ten layout. Nudny, ciągle ta sama kolorystyka (tak na prawdę trzy kolory - biały, czarny i czerwony)
piotrooo89
nie przesadzony kolory nie dają po oczach... ale monotonia jest widoczna chyba że chciałeś uzyskać taki efekt? jak dla mnie nie zachwyca ani nie powała średniak taki.

ocena 5/10
JoShiMa
Oszczędność w kolorystyce to dla mnie zaleta a nie wada. Osobiście wolę to niż naćkane kolory bez ładu i składu. Oszczędność w kolorystyce jest szczególnie cenna jeśli na stronie mają być prezentowane zdjęcia.

To co mi się rzuciło po oczach to kompletny bałagan w czcionce. W nagłówku są różne czcionki nie pasujące do siebie. Podpis pod zdjęciem wydaje mi się za duży. No i grafika w topie taka nie do końca przemyślana...

No ale próbuj dalej może pójdzie w dobrą stronę.
kkuba
Wszystko mi się podoba oprócz menu.. takie jakieś "puste"..
niestety nie doradzę Ci jak upiększyć, ponieważ sam pomysłu nie mam winksmiley.jpg
ogólnie oceniam 7/10
cbagov
To praca niedokonczona, tak jak to zdanie
"Zdjecie wykonane tuż przed zachodzem Słońca w lesie"

po co S? po co opis skoro widac? i jeszcze literowka, a znaczy to po prostu - na szybko, bez przemyslenia i niedokladnie. Pozdro
Torriel
Wszystko jest jakby wiatr zawiał jestem po szkole plastycznej i odrazu co bardzo drażni i za co bym dostal zraby od nauczyciela to sam naglowek - CHAOS... zakryj sobie palcem sam wyraz Jacek i odrazu lepiej. Dalej to te ztransparentowane "rzucone" chyba screeny stronek hmm nijak nisiak. Email i numery - okey ;] Jeszcze do samego naglowka na moje oko gdyby naglowek byl ciut jasniejszy od main'a - byloby o wiele lepiej.

Caly main jest stonowany do czerni - w dół jakbyś zrobił, zeby bylo od czerwieni do czerni od lewej do prawej bardziej uwidocznilbys i zwrocil uwage na menu ktore jest dosc wazne.

Mam nadzieje ze mnie nie zabijesz jak to poprawie... daj mi na priv swojego mail'a to Ci wysle bo niechce twojej poprawionej pracy dawac publicznie a poprawilem to co mnie draznilo i mysle ze pomoze Ci to w nastepnej robocie.

Dodatkowo dopisze sie tutaj do cbagov poco podawac opis do czegos co widac - fotografowie daja opis do trudnych zdjec z jakims przeslaniem by kazdy szary czlowiek mogl zrozumiec - przyrode chyba rozumie kazdy ;P

Nie przejmuj sie mnie tutaj tez ostro pojechali i pomoglo - dlatego tak przyciskam - ale chce pomoc dlatego to poprawilem i czekam na odpowiedz czy chcesz ta poprawke czy nie...
powerman93
@up
e-mail taki sam w designie (nie wysyłam na priv bo mam jakiś problem z wysłaniem wiadomości) czyli jaqqu7@gmail.com

@topic
Dziękuje za wszystkie posty, które zawierały jakąś informację pomagającą poprawić mój design. Z niektórych na pewno skorzystam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.