Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [Mysql] Ciężki dla mnie orzech do zgryziena
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > MySQL
pisza
Jest to status serwera gry online, gdy wchodze to pokazuje mi sie cos takiego jak u dolu, gdzie zrobilem blad? Wczesniej dzialalo ok.

Kod
Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /homes/rusianwow/ftp/statuse.php on line 14

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: Can't connect to local MySQL server through socket '/tmp/mysql.sock' (2) in /homes/rusianwow/ftp/statuse.php on line 15

Warning: mysql_select_db() [function.mysql-select-db]: A link to the server could not be established in /homes/rusianwow/ftp/statuse.php on line 15

Warning: mysql_close(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /homes/rusianwow/ftp/statuse.php on line 17


Dziekuje.
matx132
po prostu nie moze polaczyc sie z baza zobacz czy wszystkie dane sa dobre i jesli uzywasz zew. bazy zobacz czy nie zmieniła się sciaszka dostepu
pisza
Dane sa dobre. Nie mam opojecia co to jest aaevil.gif
Cysiaczek
Zgloś administratorowi, bo pewnie coś zepsuł.

Pozdrawiam.
pisza
Ja jestem adminem, to serwer dedykowany, mysql stawialem na starym dedyku all smigalo, config przekopiowany jest zywcem itp
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.