Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [DESIGN] Redbook - strona oficjalna
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Kildyt
Witam!

Proszę o ocenę wyglądu na stronę o redbook-u.link.


Za wszystkie porady dziękuję! smile.gif
bim2
Niezłe, tylko menu z lewej i w topie zmień. Za bardzo rozmazane tak. smile.gif Wyłącz też wygładzaine czcionek bo i tak tego nie bedzie winksmiley.jpg
piotrooo89
ładnie i ciekawie to jest duży plus.

ocena 9,5/10
powerman93
fajne, przejrzyste bez zbędych "fól moc bayeruf"

"Fax"? chyba powinno być "Faq"
ShadowD
Możesz napisać na jakie PA się zdecydowałeśquestionmark.gif

Chce sprawdzić czy pasuje... ;p

Ale powiem, masz talent do grafiki, w temacie pa ktoś napisał, że nie ale to nie prawda...

dostane link do PA (fotka), i żeczywistej stronki może przy okazi to ocenię... smile.gif
bim2
Cytat(ShadowD)
żeczywistej

RZeczywistej

Mi najbardziej podoba się logo smile.gif
Kildyt
Admin wygląda tak: link, link, ale chyba ten niebieski nie pasuje sad.gif . Pokombinuje z tym czekoladowym.

Zmieniłem trochę kolorystykę w adminie: link. Będzie teraz pasować?
.radex
Nowa kolorystyka PA jest do bani. Jest zbyt takie szarawe... Nie pasuje. A ten gradient w lewym górnym rogu contentu jest kompletnie do bani.
bim2
Hmm, kojarzy mi się Windows 98 ;] a dokładniej wygląd folderów.
.radex
Cytat(bim2 @ 1.07.2008, 22:03:46 ) *
Hmm, kojarzy mi się Windows 98 ;] a dokładniej wygląd folderów.


Chyba za dużo przebywasz z winsyfem, że masz takie skojarzenia tongue.gif
ShadowD
EEE PA jest okropne... ;p

Daj z niebieskiego na ten ładny brązowy co i na stronie i będzie ok...

Ps mogę dostać link do strony a nie fotki cały czas, naprawdę lepiej jest ocenić...
Kildyt
System mam na localhost. Zostawię chyba jednak ten niebieski. Przyjemnie się pracuje z niebieskim. smile.gif
.radex
No to co, że na localhost. Problem zapisać stronę do statycznej postaci (HTML) ? W Operce Plik->Zapisz jako...
l0ud
PA jest dużo lepszy od samej strony (którą dałeś do oceny). Widać że jeszcze nie jest pocięta - prawdopodobnie w html'u będzie wyglądać zupełnie inaczej.
Sam wygląd zbyt rozmyty, zbyt cukierkowy i ogólnie mało profesjonalny tongue.gif PA nawet nawet.
ShadowD
Strona na local host i??

Trzy sposoby na podanie stronki innym:
  • Sprawdzić swoje ip i dać innym - Wymaga stałego ip
  • Jak kolega napisał dać plik jako html - Wymagania server
  • Użyć no-ip.pl - Wymaga programu na kompie(żaden problem) - Zaleta NIE WYMAGA STAŁEGO IP.
bim2
1 punkt: Źle, wymaga zew. ip, stałę się zmieni co najwyżej po 15 min
2 punkt: wystarczy nawet republika.pl
3 punkt: Źle smile.gif

Co do 3 punktu, musisz ty posiadać zew. IP, ja w domu mam seć na 3 komputery i wyprowadziłem na porcie 80 tylko swój ;] Reszta nie zadziała, bo nie ma zew. ip. Stałe ip nie jest wymagane. :]
ShadowD
Trzeci punkt pomoże na pewno bo program zainstalowany wysyła aktualne ip na server i podpina je pod domenę nick.no-ip.pl...

Postawię 2zł że to będzie działał na komputerze który jest za routerem, bez żadnej zabawy w przekierowywanie portów. próbowałem u kolegi ma 3 kompy i mimo braku stałego ip domena działała...

Co do drugiego napisałem, że trzeba mieć stałe ip!

Cytat
Sprawdzić swoje ip i dać innym - Wymaga stałego ip
bim2
O 10zł smile.gif

Nie ma prawa działać bo no-ip pobiera twoje ip (tak samo jak whatismyip.com) i przypisuje do domeny. Ale jesli masz pod tym ipkiem np. swój router (tak jest w liveboxie) to nie pójdzie, musisz wypuścić porty.

Co do drugiego napisałem, że trzeba mieć zew. ip
Cytat
Źle, wymaga zew. ip, stałę się zmieni co najwyżej po 15 min
.radex
stałe się nie zmienia. ShadowD miał na myśli stałe zewnętrzne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.