Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Grojeckie.info - portal regionalny
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Drakula
Bede wdzieczny za wszelkie opinie.

Jednak od razu na wstepie zastrzegam:

1. prosze nie zwracac uwagi na kod - jest w nim pewnie masa bledow, ostatnio nie jestem na czasie z obecnymi standardami kodu
2. prawa strona portalu jest podobna na Onet.pl, bo sie na nich wzorowalem, gdyz moim zdaniem taka forma jest najbardziej czytelna

http://grojeckie.info
nithajasz
Design jak design, IMO nic wybitnego ale też nie jest tragicznie, taki standard.

Co mi głównie nie pasuje:

1. Te czerwone linki, nie pozwalaja mi się skupić na treści bo cały czas rzucają się w oczy jak czytam.
2. Treść strony zdecydowanie za nisko się zaczyna, jeszcze troche i żeby zobaczyć co jest pod topem musiałbym przesuwać stronę.

To tak co sie rzuciło od razu w oczy...
.radex
Nie, będę zły i powiem: VALIDATOR!!!!!! Twoja wymówka jest słabo przemyślana i niczego nie zmienia - standardy to standardy.

Kod strasznie niesemantyczny - tabelki.

Wygląda jak zrobiony w jakimś frontpejdżu.

A te gradienty wyglądają kijowo.

Życzę miłego walidowania winksmiley.jpg

Pozdrawiam.

@devnul - stres w szkole tongue.gif A na moim homepage błędy są ale to prawdopodobnie wina wordpress'a, a nie moja.
koderrr
podoba mi sie top

ale wszelkie guziki i separatory sa poprostu koszmarne
devnul
@radex_p: ostatnio się strasznie czepliwy zrobiłeś, ciągle krzyczysz na innych standardy i standardy a widać nie do końca rozumiesz czym one są bo wchodząc na stronę http://radex.i15.eu/ widać sporo błędów - deklarujesz xhtml a znaczniki pozostawiasz bez zamknięcia, błędnie używasz encji, brak definicji języka w html, brak opisu linków, nieprawidłowe alty w zdjęciach. Mam się czepiać dalej? Kolega chciał żeby w jego wypadku olać kod, więc uszanujmy to.

Co do strony to graficznie potwór :
* baner paskudztwo - straszy na dzień dobry - mam na myśli te teksty mrugające i walące po gałach swoją kolorystyką
* top: ujdzie - ale można by trochę nad nim popracować
* menu poziome - potwór, brak akcji hover zaznaczającej klikalność danego elementu, i ta paskudna niebieska belka
* analogicznie strasznie wyglądają te niebieskie belki
* generalnie kolorystyka leży
* układ w tym wydaniu też nie za ciekawy, nie wiem co starałeś się zwalić z onetu ale raczej nie wyszło
* kopnięte okienka jako ikony do linku więcej pod zjawkami wcale mi się nie kojarzą z rozwinięciem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.