Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [WWW] prosze o ocene
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Wredny
Zanim zaczne wypelniacz tekstem i php prosze o ocene bedzie to strona informacyjna, o hackingu itp.
proszę o ocenę czy dobrze wygląda u was czy sie nie sypie pierwszy raz robie strone na divach!!! i o ocene wyglądu strony.
Adres Strony:
www.vallheru.gigahost.pl/74 
grzesiek_g
Raczej nie używam nigdy narzędzia slice tool z PS-a, ale z tego co widzę, to dajesz do oceny kod właśnie przez to coś wygenerowany? Popraw mnie jeśli się mylę i sam to pisałeś a nie generowałeś.

Ocena dla narzędzia Adobe: 1/10.
Jeszcze długo nie doścignie to ręcznego cięcia i pisania kodu przez człowieka (wprawnego kodera).
Wredny
Wiem wiem ale to pierwsza strona.... o div.... a czy strona u was sie sypie czy nie? bo ja sprawdzalem pod IE, Mozile , opera i jest cala ( na poczatku wszystko sie sypalo )
.radex
nie sypie się, ale bardzo nie podoba mi się Twoja niekonsekwencja. Skoro używasz XHTML Strict, to używaj go poprawnie. Lepiej używać HTML 4.1 Transitional poprawnie niż XHTML 1.0 Strict niepoprawnie.

PS.

Nie podoba mi się ikonka z validatora, ale skoro już jest to po jakie licho je jeszcze w <p> pakujesz?
Wredny
Cytat
Nie podoba mi się ikonka z validatora, ale skoro już jest to po jakie licho je jeszcze w <p> pakujesz?
to jest tylko tak na pokaz tam beda takie podobne ikonki jak ta tylko do stron "przyjacielskich" a to ze jest w <p> to tak mi walidator dal juz taki kod to wstawilem bo to tylko tak na teraz....

co do DOCTYPE ciekawa uwaga potem zapoznam sie i zmienie .
prosze o dalsze opinie moga byc surowe poniewaz chce wiedziec co robie zle.



/////////
border:none; juz

// spoko ale jak wygloda strona jako layout ? ladnie czy zle? tongue.gif
grzesiek_g
Menu pisze się na listach ul li (do tego naucz się opływania elementów - float), dodaj sobie dla obrazków: border:none; w CSS.
Najlepszy kurs w sieci: kurs.browsehappy.pl.

P.S. Czy strona oparta o divy czy o tabele ale co dajesz do oceny? Wygenerowany kod?
Rada na przyszłość, przeczytaj parę razy ten kurs i przestań używać tego narzędzia, bo bardzo niedopracowane.
rupek
I po co ten hakerski emblemat w logu strony? blinksmiley.gif
Wredny
bo taki temat strony
isso
Jak dla mnie to straszna tandeta - nawet jak wstawisz tam informacje... strona dalej bedzie tandetna i przypuszczalnie nie przyciągnie do siebie zbyt wielu użytkowników...

Myślę, że dużo lepiej byłoby postawić Wordpress`a i jeżeli masz coś ciekawego do zaprezentowania to ściągnij jakiś w miare orginalny szablon smile.gif i jestem pewien, że grupa osób zainteresowanych treścią się zwiększy.
Wredny
Dziekuje szablon zostanie przerobiony bo w suimie ten jest do... taki prosry
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.