Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] ocena i wycene
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
haxior
Witam, ukończyłem mój pierwszy taki większy projekt. Kolega poprosił mnie, żebym pomógł jego ojcu, czyli stworzył stronę dla jego firmy...robiłem więc to po znajomości to za dużo nie mogę wziąć, no ale coś muszę bo jednak trochę nad tym posiedziałem. Ale nie wiem ile, może wy mi pomożecie ustalić wycenić stronę. Oceńcie co jest jeszcze do poprawki, jak wam sie podoba i ile byście za to zainkasowali.
w stopce jest odnosnik do zalogowania sie do panelu administracyjnego.
login: admin
haslo: haslo
http://www.amkn.yoyo.pl

Pozdrawiam i czekam;-)
krupek
Cytat(haxior @ 3.03.2008, 19:06:39 ) *
Witam, ukończyłem mój pierwszy taki większy projekt. Kolega poprosił mnie, żebym pomógł jego ojcu, czyli stworzył stronę dla jego firmy...robiłem więc to po znajomości to za dużo nie mogę wziąć, no ale coś muszę bo jednak trochę nad tym posiedziałem. Ale nie wiem ile, może wy mi pomożecie ustalić wycenić stronę. Oceńcie co jest jeszcze do poprawki, jak wam sie podoba i ile byście za to zainkasowali.

Myślę, że jak na pierwszy projekt to dość dobrze to wygląda winksmiley.jpg Ogólnie grafika miła dla oka, wszystko działa jak należy. Co do wyceny - jeśli grafikę wykonywałeś również ty, to biorąc pod uwagę , że to "po znajomości " wziąłbym jakieś 400-500zł. Ewentualnie policz sobie liczbę godzin jakie na to poświęciłeś , pomnóż razy 20 ( po znajomosci biggrin.gif ) i poproś o taką kwotę.

Cytat(haxior @ 3.03.2008, 19:06:39 ) *
login: admin
haslo: haslo

Niedziała, poprawne dane to :
login: login
haslo: haslo
(tak jak bys sam zapomniał biggrin.gif)
l0ud
Cytat
Co do wyceny - jeśli grafikę wykonywałeś również ty, to biorąc pod uwagę , że to "po znajomości " wziąłbym jakieś 400-500zł.


Hmm... Może nie znam się jeszcze na cenach, ale ja po znajomości nie wziąłbym więcej niż 200zł tongue.gif

Całokształt ogólnie ok, jest kilka rażących niedoskonałości - wyrównianie formularzy stosując   , bardzo brzydkie rozmieszczenie formularzy w PA (na stronie modyfikacji agenta jest błąd w 2 polach - zobacz źródło na FF), brak zdecydowania - rozmieszczasz treść w divach czy tabelkach? Layout nie jest zły, ale ja na tą tematykę zrobiłbym coś w jaśniejszych kolorach.
mike
Na forum.php.pl nie ma wycen.
Zamykam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.