Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] strona do oceny
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
_olo_1984
Witam

proszę o ocenę strony http://www.preks.pl

(dane jeszcze są niewklepane, ale wygląd będzie mieć taki)


pozdr
Cysiaczek
Wygląd może być, ale zoptymalizuj skrypty javascript, bo strasznie zamulają Firefoxa.
Jerem!asz
ogolnie spoko... chociaz mam pytanie, dlaczego taki ponury kolor? moze spróbuj z białym i takim wyraźnym, jaśniejszym czeronym? i nie wiem ale jakos lepiej by do mnie przemawiało chyba jakbys obramował topa, to takie moje subiekywne uwagi tylko!
bim2
Daj, żeby karetka ruszała się minimalnie w przód w tył, bo teraz nie widać, że ona jeździ.
sazian
1)mały błąd:

2)zgadzam się co do kolorów. Przecież to nie zakład pogrzebowy smile.gif
3)moim zdaniem ta animacja flash'a jest zbędna wystarczy statyczny obrazek
punkomuzykant
Zoptymalizuj tego flasha bo tragicznie obciąża procesor. Albo dałeś ciężki kod albo grubo ponad 50kl/s
wygląd taki se
kosmowariat
nie podoba mi się kolorystyka, ale to jest względne, efekt poruszania się karetki też słabo widoczny....
_olo_1984
Dziękuje wszystkim za cenne opinie,

co do kolorystyki to liczy się zdanie zleceniodawcy, nie moje (chociaz następnym razem postaram się żeby stronka była w jasnych kolorach).
Do kolegi sazian: jak uzyskałeś taki błąd, bo ja sprawdzam na przeglądarkach ff, opera, ie i pod różnymi rozdzielczościami i zawsze było ok. Jak ci się ten tekst tak rozszerzył ?


Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.