Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] my..web..site
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
sylwiq
Witam,

Prosze o jakas konstruktywna krytyke - czlowiek po "wymeczeniu" wstydnis.gif stronki jakos przestaje byc obiektywny smile.gif

>>LONGLIFE<<

Niektore linki jeszcze nie dzialaja, takze tego sie prosze nie czepiac sciana.gif
batman
Na plus:
- strona jest czytelna,
- nie razi w oczy kolorami
- strona jest lekka
- ładny kod html

Na minus:
- pomimo znaczków, strona się nie waliduje (wina leży po stronie prv.pl)
- zdecydowanie za duży baner
- podświetlanie menu na czerwono jakoś nie pasuje
- nie wszędzie kolory pasują do siebie

Ogólne wrażenie: 7/10
lectric
Jedyny największy minus który dyskwalifikuje całkowicie Twój projekt to subdomena na której jest obsługiwany.
Reklama w topie to porażka po całej linii.
Chyba że jest to okres testowy winksmiley.jpg
sylwiq
alias prv i obecny serwer to oczywiscie tylko tymczasowka smile.gif
gszesiek
trochę pusty top
popraw
Kod
<h1>Produkty</h2>
- bo psuje resztę
przy dłuższym tekście zrobiłbym większe odstępy pomiędzy punktami (tak jak w źródle)

strona lekka i czytelna (ale jednak czegoś jej brakuje, może źle dobrane kolory)

pozdrawiam
.radex
Gratulacje za kodowanie UTF-8, ale gdzieś pozostawiłeś BOM'a :/

Kod ładny.

Usuń te buttony W3C o poprawności strony bo nie mają sensu one tongue.gif

A co do samego wyglądu: Widać, że nie jest zrobione zbyt profesjonalnie, ale strona jest czytelna i za to chwała winksmiley.jpg
grzesiek_g
1. Brak podlinkowanego logo pod stronę główną - popraw to bo to duży błąd.
2. Z powodu w/w nie mam powrotu z podstrony na główną inaczej niż przez wstecz w przeglądarce.
3. Brak title w menu przy a.
4. Nie rozumię po co ci #content i #contenttxt - w jednym divie da sie to zrobić.
5. Na http://www.rudynet.pl/~sylwiq/longlife/ind...p?site=witaminy widzę h4, ale nie zauważyłem nigdzie h2, h3... pomiędzy h1 a h4.
6. W produktach masz tabelkę źle zrobioną - użyj CSS zamiast align, border, poza tym na tej stronie wielokrotnie używasz tego samego id (od tego jest class, id może byc jedno). Kolejny błąd to otwierasz h1 a zamykasz h2 - pewnie literówka. Wogóle to nie wiem po co ci: div id=termekkategoria, tutaj właściwsze byłoby caption.
7. Mod-rewrite by się przydało - ale to tylko taka sugestia.
8. W #termek5 masz zły kolor podany gdy skonczy ci sie gradient. Podobnie w termek4.
9. Menu możesz dać bez okalającego diva - przenieś tylko sobie odpowiednie style. To że mówi się "strona budowana na divach" nie znaczy, że wszystko musi być w divie... Błędne powiedzenie, które zbyt uogólnia problem.

Poza tym kod w miarę ładny, rzadko tutaj taki poddawany jest pod ocenę. Grafika prosta, ale nie jestem grafikiem i jej nie będę oceniał.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.