Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout]
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
tkmorfi
Witam wszyskich nie wiem czy to dobre miejsce na umieszczanie linku do grafiki ale zaryzykuje smile.gif
http://www.topkillers.jor.pl/layout.png posilbym ow wszelkie uwagi co do tej grafiki, jak skoncze stronke to umieszcze link do niej
phpion
blinksmiley.gif Ty ślepy jesteś? Masa czarnych placków-plam, przecież na tym gradientowym tle wygląda to wręcz ohydnie. Napis w topie kompletnie nieczytelny (szczególnie litery T i C). Jak dla mnie straszny badziew.
0/10
mike
Dwa (jeden w dwóch egzemplarzach) wymyślne boksy i nieczytelne logo to za mało na design.
Zaprojektuj kolory tejstu, jego układ, kolory linków. Wcięcia akapitów, marginesy tekstów, ...

Na razie masz jedynie zalążek layoutu, wstrzymam się od oceny bo nie ma czego oceniać.
Jak będzie kończył to od razu popraw nieczytelny top. Szczególnie ten bazgroł po lewej. Co to jest? Obcy?
Fantazyn
Ten potwór/smok nie jest dokładnie wycięty, widać dookoła wystrzępione czarne tło. Poza tym pod bocznymi panelami są czarne prostokąty (nie wiem czy to zamierzony efekt, ale dziwnie wygląda). Napis na logo... użyj jakiegoś mieszania z tłem, bo wygląda jakby odstawał a nie był częścią tego tła. Lubię te tła i narożniki w bocznych boksach. Czekam na dalszy rozwój layouta.
Pozdrawiam.
tkmorfi
Cytat(phpion @ 24.01.2008, 11:50:22 ) *
blinksmiley.gif Ty ślepy jesteś? Masa czarnych placków-plam, przecież na tym gradientowym tle wygląda to wręcz ohydnie. Napis w topie kompletnie nieczytelny (szczególnie litery T i C). Jak dla mnie straszny badziew.
0/10


Strona ma byc taka w czarnych barwach bo jest/bedzie o tematyce gry diablo, a szczerze mowiac chcialem zobaczyc jak szybko dostane odpwowiedz na posta i zwrocic na siebie uwage, sry ze jestem taki okrutny aaevil.gif , bo mam pewnien poroblem o ktorym pisalem na kilku forach (na tym forze dzisiaj) i na zadnym nie dostalem odpowiedzi .... wiec 2 mysli mi sie nasuely:
- Nikt nie odpisuje na moje posty na forach ze wzgledu na moj maly staz i mala liczbe posow (to wykluczylem juz)
- Nikt nie jest kompetenty by udzielic mi dopwiedzi lub ja nie potrafie wytlumaczyc o co mi chodzi ( i chyba w tym ma sie problem)

dam link do tego tematu moze ktos wejdzie Temat: jsalladyn

Tak na marginesie, przepraszam wszystkich urazonych moim poczynaniem ale naprawde jest sflustrowany, i szukam metod moze nie zgodnych z prawem, chyba wszyscy znalezli sie kiedys na moim miejscu i beda wyrozumiali mi pomoc
mike
Cytat(tkmorfi @ 24.01.2008, 12:18:17 ) *
- Nikt nie jest kompetenty by udzielic mi dopwiedzi lub ja nie potrafie wytlumaczyc o co mi chodzi ( i chyba w tym ma sie problem)
Otóż nie.
Problem w tym, że nikt nie słyszał o czymś takim jak Alladyn a wiesz dlaczego?
Bo to jakiś staroć sprzed prawie 6 (sic!) lat! Ostatnia wydana wersja jest z 20 lipca 2002r. Przypominam, że mamy rok 2008 tongue.gif

Inwestując w to czas uwsteczniasz się. Zainteresuj się chociażby Prototypem, jQuery, mooTols, .... i wieloma innymi, nowymi, nowoczesnymi bibliotekami JavaScript.
tkmorfi
ok dzieki poczytam o tym
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.