Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design] strona domowa
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
suchy1
Witam

Chcialbym sie poradzic, jakie logo, baner gory najlepiej by pasowal do strony domowej, w zasadzie to taka wizytowka mojej osoby w interencie, zadne portfolio. Bardzo prosze o jakies pomysly. Pomijam fakt ze obecne foto zajmuje za duzo miejsca. Pozdrawiam

Adres www


----

Html & Flash
trucksweb
sciana.gif sciana.gif sciana.gif
najlepiej bedzie pasowala rozowa pantera !

jesli nie wiesz co bedzie pasowalo na strone to po jakiego grzyba zabierasz sie za to? po co ? komu to potrzebne ? to my mamy wiedziec wiecej o tobie niz ty sam ? przeciez cie nie znamy.

Wez lepiej kup sobie gazete "Jak i Malgosia" ! szkoda gadac... zero kreacji i inicjatywy

-projekt, zdjecie: -100/10
Speedy
Co to jest messange?
.radex
layout nie jest zły, choć poprawiłbym tło, po za tym co to ma być "Sound: Off"? Chyba nie śmiesz mi powiedzieć, że chcesz tam jakąś muzyczkę wstawić? sleep.gif

PS: No właśnie co to jest messange winksmiley.jpg Oczywiście wiem że chodzi o wiadomość, ale popraw to. No a właśnie, jeśli mogę wiedzieć, to dlaczego piszesz tą stronę po angielsku? Myślę, że polskie grono użytkowników byłoby bardziej zainteresowane stroną niż reszta, a na pewno osobom czytającym i Tobie swobodniej po polsku.

Pozdrawiam.

EDIT:

Nieeee! Tylko nie Flash!
kicaj
Chcialem skopiowac, ale widze napis kopia...

biggrin.gif
suchy1
Cytat(radex_p @ 14.01.2008, 16:01:21 ) *
layout nie jest zły, choć poprawiłbym tło, po za tym co to ma być "Sound: Off"? Chyba nie śmiesz mi powiedzieć, że chcesz tam jakąś muzyczkę wstawić? sleep.gif

PS: No właśnie co to jest messange winksmiley.jpg Oczywiście wiem że chodzi o wiadomość, ale popraw to. No a właśnie, jeśli mogę wiedzieć, to dlaczego piszesz tą stronę po angielsku? Myślę, że polskie grono użytkowników byłoby bardziej zainteresowane stroną niż reszta, a na pewno osobom czytającym i Tobie swobodniej po polsku.

Pozdrawiam.

EDIT:

Nieeee! Tylko nie Flash!

jedna konstruktywna uwaga, mysle nad zmianna jezyka!, muzycza bardzo delikatna we flashu, teraz mysle czy nie zrobic rowniez strony w html,php whatever. Jaki polecasz kolor tła? jakos prferuje ciemna kolorystyke :-)
maryaan
delikatna czy nie delikatna, za sam pomysl wsadzenia dzwieku na strone -20 punktow :] jesli chodzi o wyglad to dolna polowa (ta na szarym tle) wyglada jakos tak "plasko" w porownaniu z banerem na gorze, ktory jest wg mnie 2x za duzy
.radex
No więc tak: maryaan ma tutaj rację.

No a stronę polecam zrobić w html,css,php i jeśli już byś zrobił taką wersję to flash nie ma sensu. Co do koloru tła to osobiście nie przepadam za ciemną kolorystyką, ale musi pasować do samej strony - myślę że jakiś ciemny odcień zieleni/niebieskiego (takiego szarawego biggrin.gif... No, chyba wiesz o co mi chodzi)...

Pozdrawiam
Piniek
stronka jest za przproszeniem denna winksmiley.jpg
pomysl na muzyke w tle tez beznadziejny winksmiley.jpg

ale nie zalamuj sie postaraj sie poprawic stronke poogladaj templaty z tamplate monster i rób swoje na ich podstawie

ale narazie 0!/10 ( z tym zerem to o silnie chodzi ;P)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.