Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Jaki jezyk programowania po PHP?
Forum PHP.pl > Forum > Przedszkole
Szupien
Siemka!!!
Jakim jezykiem zajmowac sie po PHP questionmark.gif Jaki jezyk ma pewną przyszłośc?? Zastanawiałem się nad Javąi Delphi ale nie wiem moze jakś inne proponujecie??
cornholio666
http://www.rubyonrails.pl/. Sam zacząłem się w tym "bawić"
Moli
Moim zdaniem python + django :]
mike
Najpierw się naucz PHP. Potem pogadamy.
A jaki język później? Każdy na jaki tylko będziesz miał ochotę i będziesz chciał.

Chcesz się uczyć czegoś co ktoś Ci każe nie widząc w tym sensu? Lepiej pomyśl co byś chciał w życiu robić a potem poszukaj narzędzia.
qrees
Cytat(Szupien @ 12.01.2008, 10:34:53 ) *
Siemka!!!
Jakim jezykiem zajmowac sie po PHP questionmark.gif Jaki jezyk ma pewną przyszłośc?? Zastanawiałem się nad Javąi Delphi ale nie wiem moze jakś inne proponujecie??


Jeżeli chodzi o kolejność nauki języków, to kiepskim pomysłem jest zaczynać od PHP. Jest to język który nie uczy dobrych praktyk programowania, wybacza wiele błędów, nie ma prawie w ogóle typów, obiektowość jest w powijakach... Powinieneś raczej zacząć od języków takich jak Pascal, C++ (pewnie najlepiej C++, który pod względem składni ma sporo podobnych rozwiązań do PHP).
batman
Zanim zaczniesz uczyć się nowego języka, zacznij od nauki przeszukiwania forum. Było już wiele razy.

---
Dokładnie. Zamykam.
~mike
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.