Witam,

Posiadam serwis oparty na Joomla, jednakże mam kilka problemów, które chciałbym rozwiązać.
Poszukuję wykonawcy, fachowca, który poradzi sobie z wymienionymi przeze mnie kwestiami.


Zależy mi na dopracowaniu PoonyGallery. Chciałbym ją wykorzystać jako katalog produktów (szukałem wielu komponentów, niestety żaden nie spełniał moich oczekiwań - dostosowany jest nawet komponent productbook, jednakże występują w nim błędy oraz nie ma modułu ostatnio dodanych). Tłumaczenie już zmieniłem oraz dostosowałem to co było możliwe do dokonania w moim zakresie. Zależy mi na dopracowaniu modułu mod_latestpony - tak aby obok zdjęcia wyświetlał się opis (o określonej długości), a sam moduł upodobnił się do stylu obowiązującego w serwisie. Prosiłbym także o dokonaniu zmian w komponencie PonyGallery - dodanie kilku pól (oprócz opisu dodanie pola: właściwości, zastosowanie, orientacyjna cena - pola te dodałem jednakże ze względu na moją niewiedzę nie potrafiłem przypisać zmiennych dlatego elementy te są niefunkcjonalne), oraz skrócenie wyświetlanego opisu (atrybut maxlength?) i wyrównanie tekstu w widoku kategorii. Zadowolony bym był również , jeśli by była możliwość stworzenia (skopiowania) modułu - ostatnie dodane do ponygallery, tak aby w poszczególnych modułach wyświetlały się elementy z różnych kategorii.

Kolejnym problemem jest nieprawidłowe wyświetlanie strony przy wyższych rozdzielczościach. Nagłówek strony zarówno w przeglądarce firefox jak i IE wyrównany jest do lewej strony.

Prosił bym również o ogólne dokonanie kontroli poprawności css.

Mam nadzieję, iż w miarę zrozumiale się wyraziłem.

Bardzo proszę o kontakt zainteresowanych osób i podanie orientacyjnej wyceny