Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: co wybrac jako dostęp do Bazy
Forum PHP.pl > Forum > Bazy danych > MySQL
cinnek
Mam takie małe pytanko . Co wybralibyście do stworzenia interfejsu uzytkownika dla systemu wspomagania produkcji w firmie.
Baza w MySql na Serwerze wirtualnym gdzieś w polsce.
Chodzi mi o to czy zrobić interfejs w php (bardzo duzo roboty ) ale za darmo
Czy może zrobic cos w delphi czy jakims innym visualu ( bcb lub jeszcze coś innego )


Ciekawi mnie jakie są wasze opinie.
scanner
Osobiście (jeśłi fima ma stałą siedzibę) zafundowałbym jej serwer fizyczny (lub wirtualny) i SerwerSide / MySQL - może też być PostgreSQl (zalezy od stopnia znajomości) lub Oracle
cinnek
Cytat
Osobiście (jeśłi fima ma stałą siedzibę) zafundowałbym jej serwer fizyczny (lub wirtualny) i SerwerSide / MySQL - może też być PostgreSQl (zalezy od stopnia znajomości) lub Oracle



Bedzie MySql na wirtualnym.

Ale co z interfejsem osobna aplikacja czy www jakie sa trendy??
Seth
Tendencje sa takie, ze wszystko robi sie pod www. Jednak nieraz klient zazyczy sobie innego rozwiazania, wiec wtedy trzeba sie do niego dostoswac.
#sigsegv
Nie wiem dlaczego odnosisz dziwne wrazenie ze w innych jezykach bedzie mniej roboty. Ja polecam php. Łatwo znalesc programistow pracujacych za glodowe wynagrodzenie i latwo tez zweryfikowac ich prace.
cinnek
Cytat
Nie wiem dlaczego odnosisz dziwne wrazenie ze w innych jezykach bedzie mniej roboty. Ja polecam php. Łatwo znalesc programistow pracujacych za glodowe wynagrodzenie i latwo tez zweryfikowac ich prace.


Otórz mylisz się gdyz np. c++ builderze dzieki Komponentom dataaccess mam wynik zapytania w ładnym Stringgridzie dzieki 1 linijce kodu.Również wydruki są prostsze do zrobieni(tzn mniej pracy)
#sigsegv
Mam tylko jedno pytanie:
Ile kostuje C++ builder i dlaczego jest taki drogi ? 8)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.