Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [ocena] www.GToolSeo.com
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
adrjan.b
witam,

właśnie uruchomiłem narzędzie dla pozycjonerów.

zapraszam do testowania i korzystania.



www.gtoolseo.com


pozdrowienia!
envp
jakis login i pass do testów ?
adrjan.b
Cytat(envp @ 23.12.2007, 12:52:37 ) *
jakis login i pass do testów ?



trzeba sie zarejestrowac.
sniezny_wilk
W sumie nie wiem co tu oceniać. Grafiki nie ma żadnej, z tego co widzę skrypt oparty na gotowcu, mogę się mylić, ale widziałem już kilka takich rozwiązań. Plusów nie widzę tu żadnych, minusów kilka:

- jeśli to gotowiec, nie ma co oceniać,
- układ nie powala, zwykły, standardowy,
- po rejestracji dwa razy musiałem się wpisywać hasło i login żeby móc się zalogować
- aktualnie w ogóle nie mogę się zalogować,
- brak komunikatów o nieudanym logowaniu (błąd hasła, lub loginu)
- brak walidacji (w3c)
- w sieci cała masa takich i lepszych rozwiązań i to całkowicie za free, a ja tu widzę jakieś opłaty,
- nie wiem jak u innych, ale u mnie bardzo wolno działa.
- lekka różnica w oglądaniu strony pod FF, a pod IE.

Wg. mnie za jakąś pracę tam włożoną 1/10

EDIT: w sumie jeden z ważniejszych minusów:
- oddajesz do oceny stronkę/skrypt, która nie jest skończona:
Cytat(http://www.gtoolseo.com/faq.php)
tutaj wkrótce pojawią się odpowiedzi na nurtujące Cie pytania.

Cytat(http://www.gtoolseo.com/forum.php)
forum w trakcie przygotowania.

Cytat(http://www.gtoolseo.com/regulamin.php)
regulamin w trakcie opracowania (:
envp
No ot może wyjaśnie, bo widzę, że jesteś tu nowy. To Tobie zależy na ocenie więc to tobie zależy na tym, aby udostępnić ludzią seriws do testów. Nie każdemu chce się rejestrować gdzieś po coś, tylko żeby ocenić. Każdy kto daje tutaj coś do oceny zawsze podaje login i pass.


Pozdrawiam, Kamil
adrjan.b
Cytat(envp @ 23.12.2007, 13:41:44 ) *
No ot może wyjaśnie, bo widzę, że jesteś tu nowy. To Tobie zależy na ocenie więc to tobie zależy na tym, aby udostępnić ludzią seriws do testów. Nie każdemu chce się rejestrować gdzieś po coś, tylko żeby ocenić. Każdy kto daje tutaj coś do oceny zawsze podaje login i pass.
Pozdrawiam, Kamil


zrozumialem i przyjalem do wiadomosci (:
phpion
Cytat(adrjan.b @ 23.12.2007, 14:58:15 ) *
trzeba sie zarejestrowac.

To brzmi jak chęć pozyskiwania nowych użytkowników. Dajesz serwis do oceny czy go reklamujesz?
adrjan.b
Cytat(phpion.com @ 23.12.2007, 14:15:07 ) *
To brzmi jak chęć pozyskiwania nowych użytkowników. Dajesz serwis do oceny czy go reklamujesz?



no coz.. jak zwykle mozna jedynie zalowac, ze komus sie cos pokaze bo zaraz zaczynaja sie oskarzenia..

a Ty nie stusujesz ukrytej reklamy.. ?

jesli nie wiesz o czym mowie to sie zastanow dokladnie.


pozdrowienia normalnym.
Turgon
adrjan.b: Trzeba zapłacić, żeby konto było funkcjonalne. Mi się raczej wydaje, że to jest tylko i wyłącznie reklama, mająca na celu zarobienie na naiwniakach smile.gif
adrjan.b
Cytat(Turgon @ 23.12.2007, 14:38:54 ) *
adrjan.b: Trzeba zapłacić, żeby konto było funkcjonalne. Mi się raczej wydaje, że to jest tylko i wyłącznie reklama, mająca na celu zarobienie na naiwniakach smile.gif



nie, konto jest w pelni aktywne a jedynie ograniczone iloscia punktow, ktore stanowia o ilosci dodanych stron do monitoringu.


pozdrowienia!
phpion
Cytat(adrjan.b @ 23.12.2007, 16:35:59 ) *
...ze komus sie cos pokaze bo zaraz zaczynaja sie oskarzenia..

Właśnie sęk w tym, że nie pokazałeś. Chcesz aby się rejestrować aby zobaczyć.

Cytat(adrjan.b @ 23.12.2007, 16:35:59 ) *
a Ty nie stusujesz ukrytej reklamy.. ?
jesli nie wiesz o czym mowie to sie zastanow dokladnie.

Nie wiem co masz na myśli. Może mój nick? No to Ci powiem tyle: pudło.

Cytat(adrjan.b @ 23.12.2007, 16:35:59 ) *
pozdrowienia normalnym.

Buziaczki :*
adrjan.b
otoz pojawil sie problem a ze to forum to forum specjalistow to prosze serdecznie o pomoc..

w skrypcie funkcjonuje mechanizm automatycznego monitorowania witryn, ktory co dzien w nocy za pomoca crona uruchamia zapisywanie pozycji witryn do tabel w bazie, ale oczywiscie tego nie robi..

co dzien dostaje maila od crona z informacja:

X-Powered-By: PHP/4.4.7
Content-type: text/html

Nie mozna polaczyc sie z baza `gstat`


co w takim przypadku moge zrobic ?

bo jak wiadomo to jest bardzo wazne, zeby te dane byly zapisywane.


prosze o pomoc.


pozdrowienia!
phpion
Cytat(adrjan.b @ 25.12.2007, 16:23:11 ) *
Nie mozna polaczyc sie z baza `gstat`
co w takim przypadku moge zrobic ?

1. Możliwe, że nie chodzi o bazę tylko o tabelę.
2. Sprawdź czy baza/tabela gstat istnieje.
3. Sprawdź dane dostępowe do bazy danych (te wywoływane spod crona).
adrjan.b
Cytat(phpion.com @ 25.12.2007, 18:35:06 ) *
1. Możliwe, że nie chodzi o bazę tylko o tabelę.
2. Sprawdź czy baza/tabela gstat istnieje.
3. Sprawdź dane dostępowe do bazy danych (te wywoływane spod crona).



a wiec tak..

w informacji przysylanej z crona nie chodzi o nazwe tabeli gstat a jest to poprostu zapisana informacja z pliku cron.php:

Kod
<?php
require('config.php');
mysql_connect (DB_HOST, DB_USER, DB_PASS) or
              die ("Nie mozna polaczyc sie z MySql");
       mysql_select_db (DB_NAME) or
              die ("Nie mozna polaczyc sie z baza `gstat`");
require_once( 'funkcje.php' );

UruchomSprawdzanie();
?>


a dane dostepowe do bazy i tak sa pobierane z pliku config.php, wiec musza byc ok..


prosze o jakas podpowiedz bo to bez sensu, zeby tak wazne informacje nie byly zbierane i zapisywane.


pozdrowienia!
phpion
No widzisz, czyli już wiadomo, że problem leży tutaj:
  1. <?php
  2. mysql_select_db (DB_NAME) or die ("Nie mozna polaczyc sie z baza `gstat`");
  3. ?>

Samo nawiązanie połączenia z DB jest realizowane poprawnie, natomiast jest problem z ustawieniem aktualnej bazy. Sprawdź to:
  1. <?php
  2. mysql_select_db (DB_NAME) or die ("Nie mozna polaczyc sie z baza ".DB_NAME);
  3. ?>

i zobacz jaki dostaniesz komunikat/zaips do logu.

// EDIT:
hmmm, a tak?
  1. <?php
  2. require('config.php');
  3. $sql = mysql_connect (DB_HOST, DB_USER, DB_PASS) or
  4. die ("Nie mozna polaczyc sie z MySql");
  5.  mysql_select_db (DB_NAME, $sql) or
  6. die ("Nie mozna polaczyc sie z baza `gstat`");
  7. require_once( 'funkcje.php' );
  8.  
  9. UruchomSprawdzanie();
  10. ?>
adrjan.b
po tej zmianie dostaje maile od crona z czyms takim:

Cytat
<br />
<b>Warning</b>: file() [<a href='function.file'>function.file</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file(http://www.google.pl/ie?hl=pl&amp;q=adres+fm&amp;btnG=Szukaj+w+Google&amp;lr=&amp;num=10&amp;ie=utf-8&amp;lr=lang_pl&amp;start=0) [<a href='function.file'>function.file</a>]: failed to open stream: Success in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: implode() [<a href='function.implode'>function.implode</a>]: Bad arguments. in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file() [<a href='function.file'>function.file</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file(http://www.google.pl/ie?hl=pl&amp;q=adres+fm&amp;btnG=Szukaj+w+Google&amp;lr=&amp;num=10&amp;ie=utf-8&amp;lr=lang_pl&amp;start=70) [<a href='function.file'>function.file</a>]: failed to open stream: Success in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: implode() [<a href='function.implode'>function.implode</a>]: Bad arguments. in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file() [<a href='function.file'>function.file</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file(http://www.google.pl/ie?hl=pl&amp;q=allegro+fm&amp;btnG=Szukaj+w+Google&amp;lr=&amp;num=10&amp;ie=utf-8&amp;lr=lang_pl&amp;start=50) [<a href='function.file'>function.file</a>]: failed to open stream: Success in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: implode() [<a href='function.implode'>function.implode</a>]: Bad arguments. in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file() [<a href='function.file'>function.file</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file(http://www.google.pl/ie?hl=pl&amp;q=abram.sosnowiec.pl&amp;btnG=Szukaj+w+Google&amp;lr=&amp;num=10&amp;ie=utf-8&amp;lr=lang_pl&amp;start=30) [<a href='function.file'>function.file</a>]: failed to open stream: Success in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: implode() [<a href='function.implode'>function.implode</a>]: Bad arguments. in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file() [<a href='function.file'>function.file</a>]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: file(http://www.google.pl/ie?hl=pl&amp;q=abram.sosnowiec.pl&amp;btnG=Szukaj+w+Google&amp;lr=&amp;num=10&amp;ie=utf-8&amp;lr=lang_pl&amp;start=60) [<a href='function.file'>function.file</a>]: failed to open stream: Success in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />
<br />
<b>Warning</b>: implode() [<a href='function.implode'>function.implode</a>]: Bad arguments. in <b>/home/gtoolseo/public_html/gtoolseo/funkcje.php</b> on line <b>286</b><br />



i co tu juz jest to nie mam zielonego pojecia (:


czy to jakies bledy w pliku funkcje.php ?




bardzo prosze Was chlopaki i dziewczyny o pomoc bo nie moge sobie z tym poradzic a nie chce aby uzytkownicy sie nerwili na mnie, ze system jest jakis lipny.


):
phpion
Pokaż linię 286 z pliku funkcje.php
adrjan.b
Cytat(phpion.com @ 25.12.2007, 21:17:49 ) *
Pokaż linię 286 z pliku funkcje.php



Kod
  $file = implode('', file( $url ));
phpion
Heh, no to chyba już sobie sam poradzisz winksmiley.jpg
PS: teraz zajarzyłem - to jest forum Oceny, a nie Przedszkole czy PHP... napisz może osobny wątek gdzie należy.
adrjan.b
Cytat(phpion.com @ 25.12.2007, 21:22:46 ) *
Heh, no to chyba już sobie sam poradzisz winksmiley.jpg
PS: teraz zajarzyłem - to jest forum Oceny, a nie Przedszkole czy PHP... napisz może osobny wątek gdzie należy.



(:

no to mnie zalamales teraz

nie wiem i tak w czym rzecz ):


prosze, prosze, prosze.



temat problemu przenioslem do przedszkola: http://forum.php.pl/index.php?showtopic=83519&hl=

bardzo prosze o pomoc



pozdrowienia!

problemy z funkcjonowaniem rozwiazane.

zostaly chwilowo jeszcze problemy wyswietlania pod IE (roznice)


zapraszam do korzystania z narzedzia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.