Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design] The Royal Golf
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
colinQ
Taki layoucik treningowy dla zmyślonego pola golfowego winksmiley.jpg

Proszę o szczere oceny i komentarze...

link: http://www.mFoto.pl/uploads/1807/golf-copy_11d21.jpg
kaniagandzowski
Ładne i nie mam zastrzeżeń co do wyglądu lecz uważam, że nie potrzebnie jest dany duży margines w nagłówku. Przesunął całą treść w górę.
envp
Ja mam dwa ale:

1.Mam wrażenie, że logo nei jest wycentrowane w stosunku do napisu pod spodem
2.Może tło kontentu zamienić na białe ?
colinQ
#1 być może, w nocy to robilem tongue.gif

#2 próbowałem z białym ale to tak trochę wieś sieje (brzydko wygląda) dry.gif
Kildyt
Mi się podoba, jednakże zmieniłbym grafikę zaznaczonego pola w menu tam gdzie jest np. pod "golf" w menu.

Pozdrawiam!
Turgon
colinQ - potnij to i pokaż mi na 1280x1024
colinQ
Po co ja ci to mam ciąć questionmark.gif tongue.gif
Turgon
Otóż, nie potniesz tego winksmiley.jpg Ze względu na ten obrazek u góry, a nawet jak to będzie to koszmar.
sniezny_wilk
Cytat(Turgon @ 26.12.2007, 19:58:17 ) *
Otóż, nie potniesz tego winksmiley.jpg Ze względu na ten obrazek u góry, a nawet jak to będzie to koszmar.


Jeśli umiejętnie operuje się divami to nie jest to żaden problem i będzie ładnie wyglądać.

EDIT: nie chciałem śmiecić i nie chce urządzać tutaj pogaduch nie na temat, ale da się pociąć i to łatwo, sam tnę layouty i wiem że nie będzie z tym problemu. Jeśli Turgon nie wiesz jak to zrobić to zapraszam na PW.
Turgon
sniezny_wilk: Wydaje mi się, że zupełnie nie łapiesz o co mi chodzi. Obrazka nie rozciągniesz, a nie jest powtarzalny.
smialy
Też się zastanawiałem jak autor potnie ten layout :]
colinQ
Ot co! To tło o którym jest mowa posiada obrazek, który ja posiadam w rozmiarze: 3872 x 1782 pixeli.

Myślę że osoba która zna się na cięciu w DIV poradziłaby sobie z tym bez problemu winksmiley.jpg
luki100011
a jak długo się będzie ten "mały" obrazek wczytywał questionmark.gif
phpion
Wygląda to ładnie ale... moim zdaniem nie sprawdzi się jako strona internetowa. Powody zostałe podane powyżej. Jak rozwiążesz kwestię różnych rozdzielczości ekranów? Zrobisz osobne wersje pod każdą? Dla mnie jedynym sensownym wyjściem jest ustalenie stałej szerokości laya i wycentrowanie go po osi X. Druga sprawa: taki lay posiada masę elementów graficznych. Te wszystkie zaokrąglenia, cienie, desenie... obawiam się, że strona będzie działać ślamazarnie wolno.
Reasumując: ogólnie ładnie (nawet bym rzekł bardzo ładnie (co tak naprawdę w głównej mierze jest zasługą świetnego zdjęcia)) ale czy aby na pewno jako strona www?
Turgon
colinQ - No way... tongue.gif Nic Ci to nie da, po za niemiłosiernym zwolnieniem smile.gif i zmianą charakteru laya winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.