Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E-kartki.org
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
son
Witam,
Jest to moja pierwsza i jak dotąd jedyna poważna strona www. Zaczęło się dość dawno, miałem przerwy i okresy bardziej wytężonej pracy, ale w sumie stronka kosztowała mnie sporo czasu. Raczej traktuję ją jako poligon doświadczalny, ale w sumie od czasu do czasu ktoś na nią zagląda, więc staram się aby wszystko działało. Grafika jest skromna, bo interesuję się programowaniem i na tym się skupiam. Czasem mam ochotę rzucić to wszystko w diabły i zająć się czymś ciekawszym, ambitniejszym i kiedyś napewno tak zrobię.
Czas na szczegóły techniczne. Cały kod jest napisany przeze mnie, od zera. Wspomagam się jedynie smarty, phpmailer, fckeditor oraz advajax. Wszystkie zdjęcia są zamieszczone dzięki dobrodziejstwu wspaniałych internautów, udostępniających swoje prace na zasadzie some rights reserved. Od niedawna można wysyłać wszystkie zdjęcia na licencji creative commons z flickr'a (w sumie kilkanaście milionów). Tzn. dzięki API pobieram z flickr'a XML przekazuję go do advajax, a javascript robi resztę, tzn wyświetla żądane zdjęcia, które można wysłać w formie e-kartki.
Bardzo jestem ciekawy jak oceniacie moją stronkę. Czy poszedłem w dobrą stronę? Co jest źle, nie tak? Jakieś porady? Będę wdzięczny!

Zapraszam: http://www.e-kartki.org
starach
Ładne czytelne źródło i mimo iż piszesz że grafikiem nie jesteś to graficzna oprawa strony też jest na wysokim poziomie.
Było by jeszcze lepiej jakbym mógł przejrzeć sobie te kartki na twoim serwisie tongue.gif
Cytat
Jeżeli ta strona nie wyświetla się prawidłowo, zaktualizuj swoją starą przeglądarkę i surfuj bez obaw.

"Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.8" :/
son
Musisz mieć włączone js tongue.gif
sniezny_wilk
Stronka ładnie się waliduje, punkt dla Ciebie smile.gif Układ mi się podoba, z helpem też dobry pomysł, ale ten napis "#help" zrobiłbym bardziej wyraźny. "Przyjazne" adresy, mapka strony, widać przemyślane rozwiązania. Good job biggrin.gif
starach
Aha czyli oparte to to na ajaksie jest fajnie... Tylko że ja mam JavaScript włączony tongue.gif
A ty za to masz błąd w skrypcie ;]
sniezny_wilk
Cytat(orglee @ 21.12.2007, 09:59:16 ) *
Aha czyli oparte to to na ajaksie jest fajnie... Tylko że ja mam JavaScript włączony tongue.gif
A ty za to masz błąd w skrypcie ;]


Cytat(moja_przegladarka)
Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.11) Gecko/20071127 Firefox/2.0.0.11


.. i u mnie śmiga.
son
Cytat(orglee @ 21.12.2007, 09:59:16 ) *
Aha czyli oparte to to na ajaksie jest fajnie... Tylko że ja mam JavaScript włączony tongue.gif
A ty za to masz błąd w skrypcie ;]

Jakbyś był taki uprzejmy i skopiował to co się wyświetla w konsoli błędów, to byłbym wdzięczny smile.gif
Turgon
Bardzo ładnie i czysto, ale jednak nie udało mi się wysłać kartki - pojawił się Error 500 i AJAX stanął, dlatego też 5/6 smile.gif
starach
Proszę cię uprzejmie smile.gif
Cytat
Ostrzeżenie: Metoda captureEvents() jest przestarzała, zob. błąd 330494.
Plik źródłowy: http://e-kartki.org/Ekartki/Katalog#id18_B...Ce%20Narodzenie
Wiersz: 0
Cytat
Błąd: advHistory is not defined
Plik źródłowy: http://e-kartki.org/Ekartki/Katalog#id18_B...Ce%20Narodzenie
Wiersz: 1
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.