Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] MagazynyInternetowe.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Goofi
Witam serdecznie,

Wlasnie ruszyl budowana wiele miesiecy serwis dwoch miesiecznikow Magazyni INTERNET i INTERNET Maker
http://www.magazynyinternetowe.pl/

W nocy duzy mailing z WP, Onetu i Gazety
Zapraszam i czekam na komentarze winksmiley.jpg
itsme
1. dostosuj post do obowiązujących zasad PLISSSSSS PRZECZYTAJ MNIE CHOĆ RAZ. Bo temat usunę.
2. http://serwis.magazynyinternetowe.pl/serwis/54,e-kupa.html
Goofi
Cytat(itsme @ 27.11.2007, 20:05:45 ) *
1. dostosuj post do obowiązujących zasad PLISSSSSS PRZECZYTAJ MNIE CHOĆ RAZ. Bo temat usunę.

Przepraszam, dostosowalem sie

Cytat(itsme @ 27.11.2007, 20:05:45 ) *

Chodzi Ci o dlugosc listy?, jest to jedna z pierwszych rzeczy do poprawy.
Jesli nie o to Ci chodzilo, to nie rozumiem Twojej wypowiedzi, nie jestem jej autore, sa to artykuly z miesiecznika i dwumiesiecznika
itsme
e-kupa :-) ....
rownie dobrze mozna dopisac NieLubieTegoSerwisu ....
ja rozumiem koniecznosc ladnych urli ale przynajmniej sprawdzajcie czy jest zgodne ze stanem faktycznym

ponadto nie wiem co mam ocenic mechanike strony, ergonomie strony wyglad strony

nadal post nie jest dostosowany
odbieram to jako reklame niz chec poddania sie ocenie
Sadu2
Fajna stronka. Dla mnie kolory super. Tylko myśle że tagi powinny być niżej a aktualne wydania wyżej. Super, napewno będe korzystał ze stronki.
sf
Uh, kolory mnie odstraszyły tongue.gif Dopiero co wstałem i już mnie ktoś razi czymś takim, wieczorami pewnie też będzie się to źle oglądało przy słabszym świetle winksmiley.jpg

Co do zawartości, pierwsze co mi się rzuciło w oczy to "Zostań inżynierem SEO", ale artykuł tak ogólny, że co najwyżej można by powiedzieć "Dowiedz się co to SEO" biggrin.gif Od przedszkola do studiów daleka droga winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.