Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [www] www.intim-xy.pl
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
cornholio666
Witam,

proszę o ocene poprawa potencji winksmiley.jpg

Grafiki nie robilismy my wiec proszę nie oceniać (zgodnie z regulaminem)
phpion
Nie cierpię stron flashowych więc nie będę się wypowiadał (pewnie opinia byłaby krzywdząca). Jednak sygnalizuję, że pod Operą nic się nie ładuje (białe tło). Pod FF śmiga.
Kildyt
Hmm, dla mnie to jest trochę takie "dziecinne". Postrzegam to jako stronę z wieloma bajerami, które przeszkadzają w przeglądaniu strony. Jednakże strona jest przejrzysta, pewnie przez te menu, które jest umiejscowione w dobrym miejscu.
Proszę nie brać mojej opinii do serca, gdyż nie znam się za bardzo na flaszkach, i na razie nie potrzebuję takiej wiedzy zdobywać.

Pozdrawiam!
cornholio666
Poprawilem pod OPERą. Jakie bajery przeszkadzają przeglądać stronę ? dziecinne nie powinno być bo to zabawa dla dorosłych winksmiley.jpg)
bobdylan
Jak dla mnie strona jest przejrzysta. Mam dwie uwagi: nie wiem jaki jest cel odliczania podczas zbijania ceny bo zawsze mozna odswieżyć strone. Chmurka "zamów jeszcze jedn a przesyłka gratis" nie znika po kliknieciu.
LBO
Dla mnie strona we Flashu reklamująca konkretny produkt to pomyłka.
Żadnego wspomagania dla silników wyszukiwarek, więc mało kto do tego dotrze.

Czyżby ten flash skazał osoby niewidome/niedowidzące - korzystające z przeglądarek tekstowych - na niesatysfakcjonujące życie łóżkowe? biggrin.gif

Grafiki nie opisuję wedle prośby.

Pozdrawiam.
cornholio666
Cytat(LBO @ 19.12.2007, 22:51:31 ) *
Dla mnie strona we Flashu reklamująca konkretny produkt to pomyłka.
Żadnego wspomagania dla silników wyszukiwarek, więc mało kto do tego dotrze.

Czyżby ten flash skazał osoby niewidome/niedowidzące - korzystające z przeglądarek tekstowych - na niesatysfakcjonujące życie łóżkowe? biggrin.gif

Grafiki nie opisuję wedle prośby.

Pozdrawiam.


@LBO nie sprawdziłeś a piszesz winksmiley.jpg
link 1
link 2
link 3

I będzie więcej.

Co do osob niewidomych/niedowidzących, w tej chwili tak zostanie niestety... worriedsmiley.gif
LBO
Mówię o prawdziwym pozycjonowaniu opartym o kontent, a nie wykupowaniu linków sponsorowanych/płatnych boksów (google, WP, ...). Skończą się pieniądze, skończą się dobre wyniki.
Robiąc to na xhtmlu klient mógłby dużo zaoszczędzić, a tak będzie ciężkie pieniądze wkładał co miesiąc na produkt, który teoretycznie powinien się promować sam.
cornholio666
Pozyjonowanie oparte o kontent będzie, sprawa jest już w toku a odpowiedni kontent bedzie tu:

  1. <div id="flashcontent"></div>


Przyznam ci rację że w samym xhtmlu byłoby to łatwiejsze do pozycjonowania ale efekty (wizualny) też bylby inny.

Nie ma produktu który wypromowałby się sam uwierz winksmiley.jpg
LBO
Cytat(cornholio666 @ 20.12.2007, 10:22:45 ) *
winksmiley.jpg


Bez pouchwałości proszę..... hehehe smile.gif

Może masz rację i ty, ale do flasha ciężko mnie przekonać i tyle - jak dla mnie zbyt wiele wad. Przy obecnym zaawansowaniu JavaScriptu flash nie jest już niezastąpiony.

Pozdrawiam, LBO.
lectric
Popraw menu, mianowicie chodzi o brak podświetlenia lub inne akcji gdy najeżdżam myszką na sub kategorię.
Jeśli chodzi o kombinacje z warstwami (div) które mają być odpowiedzialne za content to raczej byłbym wstrzemięźliwy, google dużo witryn stosujących taką praktykę potraktowało banem lub filtrem.

Stronka generalnie ładna, czytelna i konkretna. 6/10
sniezny_wilk
Po wpisaniu "3" przy wyborze ilości produktów a następnie po skasowaniu tej liczby pojawia się "Cena 0zł + 2gratis Do zapłaty: 0zł". Czy to oznacza, że dostane 2gratis za 0zł cool.gif. Dobrze by było gdyby napis "Dostępne od stycznia 2008", lub "Zaznacz przynajmniej jeden produkt" znikał kiedyś. Do tego trochę bez sensu, jak zbijam cenę z 59 na 59, nie sądzisz, że powinien być wtedy komunikat w stylu "Nie zbiłeś ceny" ? Pola fajnie embedowane tyle, że wyembedowałeś również polskie znaki smile.gif To tyle z moich uwag, ogólnie stronka mi się podoba.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.