Prowadzę jedno osobową działalność gospodarczą i z uwagi na dużą ilość zleceń poszukuję osoby z okolic Tych do współpracy (minimum jedno spotkanie w tygodniu).

Interesują mnie głównie osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z PHP, albo nie mają wygórowanych stawek. Firma istnieje od marca i jak na razie jest na etapie budowania swojej pozycji na rynku. Stale współpracuje z dwoma firmami z Katowic jako podwykonawca.

Główne zadanie jakie stanie na początku przed zainteresowaną osobą to wdrażanie autorskiego systemu Hyh CMS (PHP5, MVC). Poniżej lista przykładowych wdrożeń:

www.energomontaz.pl - spółka notowana na giełdzie
www.parkimaszynowe.pl - sprzedaż sprzętu budowlanego
www.wpr.pl - wojewódzkie pogotowie ratunkowe w Katowicach
www.lead.pl - magazyn internetowy

W planach także mam dwa serwisy web2.0, które niestety z uwagi na ogrom pracy nie jestem sam w stanie realizować.

Wymagania jakie stawiam to:
- minimum 3-4 godziny dziennie
- wywiązywanie się z terminów
- podstawy PHP i SQL (mogę kogoś poduczyć, ale zaznaczam, że taka nauka potrwa z 3 miesiące jak nic)

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt na e-mail wraz z 3 zdaniami o sobie i swoich umiejętnościach:
kontakt (małpa) hyh (kropka) pl

PS strona www.hyh.pl czeka na dostarczenie projektu graficznego więc proszę się nie sugerować jej strasznym wyglądem winksmiley.jpg