Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [layout] ryznar.eu
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
enigma
pamiętacie pewnie moje niedawne próby stworzenia laya, który okazał się ciemny i ponury tongue.gif
co powiecie na to questionmark.gif lepsze questionmark.gif
Pozdrawiam
phpion
Mi się nie podoba. Top wygląda prymitywnie i prostacko, jakiś efekt, żadnej koncepcji. Menu - zdecydowanie za duże i nie ta czcionka. Cienie dookoła też jakby nie pasują. Dolny w porównaniu z bocznymi za mocny. Poza tym: cień chyba nigdy nie pada po obu stronach przeciwległych krawędzi... tak mi się wydaje winksmiley.jpg dałbym cień tylko po prawej stronie i na dole.
enigma
phpion.com też mi się się zbyt prosta wydaje, ale nie mam normalnie pomysłu, chciałbym chociaż coś ciut ładnego stworzyć, w sumie mam ciekawy pomysł, rysowałem na kartce ale nie potrafię przenieść go do Photoshopa
phpion
Może zapoznaj się z tym linkiem:
http://cssmania.com/topics/web-design/freelance-portfolios
Może coś Cię zainspiruje.
lectric
Layout mało atrakcyjny graficznie, postaraj sie wiecej w grafike wlozyc serca.
nevt
A mnie się tam podoba, prawda - oszczędny i prosty w formie ale przyjemny w odbiorze. Nie każdy serwis musi być dziełem sztuki, ale każdy powinien być CZYTELNY o czym niektórzy zapominają w pogoni za FORMĄ...

Co do cienia phion, widzę że nie renderowałeś, w każdym razie ten cień jest ok i sugeruje że źródło światła jest centralnie, nieco od góry, co dobrze współgra z podziałem na jaśniejszą górę i ciemniejszy dół stronki. Jeżeli to zamierzone, to brawo.

Enigma, nie słuchaj starych wyjadaczy (zazdrośni są po prostu) smile.gif, tylko rysuj, ćwicz i próbuj wcielać w życie nawet najdziwniejsze pomysły. Wg mnie masz potencjał, a z tego co piszesz wnioskuję że ogranicza cię słaby wartsztat... Ale to akurat najmniejszy problem...

Do tej stronki, jak dołożysz ze 2 mocniejsze akcenty graficzne (jakiś logotyp na górze, jakieś foto lub 3d w żywych barwach na dole) i lekko zmienisz proporcje góra - dół (tak 1/3 do 2/3) to naprawdę będzie ok. Już teraz jest lepsza od większości chłamu w necie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
enigma
nevt zobaczę co da się jeszcze z tego zrobić tongue.gif raczej grafik ze mnie nie będzie winksmiley.jpg ale można powiedzieć "nigdy nie mów nigdy"

EDIT 26.10.2007
w nowym topiku dałem inny lay, sądziłem że tak będzie lepiej bo to inny lay, ale skoro tak nie może być to zamieszczam link tutaj, bo tamten topic zablokowano. Proszę o uwagi
layout vol.2


EDIT 28.10.2007
lay już pociąłem, kod jest ok, zobaczyć można pod linkiem
Paweł Ryznar
raczej nic więcej nie zrobię, chwilowo nie mam pomysłu.
Dziękuję wszystkim za uwagi
Pozdrawiam
Kostek.88
Layout super, ale:

- trochę mi nie pasuje menu, pokombinuj coś, zamiast tych ptaszków daj np. kwadraty te same na wzór tego górnego menu(?)
- pod tekstem paweł........ - webdeveloper jest lustrzane odbicie. Zmiejsz trochę krycie tego odbicia, aby nie był aż tak widoczny.

PS. Jeśli umiesz Flash'a, to do tych kwadratów w menu (jeśli je wstawisz) zrób prościutką animację, że jak najeżdżasz na menu, to jakoś się ten kwadrat trochę przekręca na bok.

Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.