Ogólnie chodzi mi oto żeby był szablon strony www Studnckiego koła naukowego, nie zależy mi na grafice tylko i wyłącznie na panelu administracyjnym więc pasuje żebyby był panel administracyjny
- w którym ja jako master admin mógłbym dodawać/ usuwać nowych adminów
- nie byłoby możliwości rejestracji nowych użytkownikiem gdyż zależy mi tylko na adminach których ja mógłbym ich dodawać
- był dział Projekty- nad którymi pracujemy żebyśmy admini mogli dodać temat i opis projektu - dostepne do oglądnięcia tylko dla adminów
- w którym każdy admin mógłby dodawać galerie zdjęć którą można byłoby rozwinać z opisem każdego zdjęcia -miniaturki- żeby były dostępne dla normalnych odwiedzających tak zwane chcemy mieć przykładowe projekty dla odwiedzajacych
- w którym byłby powiedzmy nazwijmy to mini forum dla adminów żeby mogli sie porozumiewać, żeby master admin(ja mógl usuwać stare tematy), i powiedzmy pogrubiać najważniejsze tematy, i żeby temat z najnowszą odpowiedzią szedł na górę
- w którym każdy z adminów mógłby mieć własny profil
- dodawanie/ usuwanie newsów na strone główną
- jakaś książka kontaktów żebyśmy mogli sobie tam dane ludzi wpisywac i po czasie, takie internetowe wizytówki
zebyśmy mogli je usunąc
- jakis powiedzmy portfel żebyśmy mogli liczyć wpływów kołka studenckieg i wypływy na projekty tak że wpływ byłby dodany do listy na zielono wypływ z "-" na czerwono i ogólny bilans zeby tam był
Poza panelem administracyjnym żeby było tak że jak sobie dodam jakieś linki w spisie w lewym bloku żeby mi sie otwierały w prawym bloku, w górym bloku chce sobie logo wsadzić

Proszę o wycenę zależy mi na cenie gdyż jestem studentem:)
wycenę proszę przez PW ewenetualnie gg 3282340

ps. mam baze danych studencką którą mogę udostępnić do tego projektu