Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [design] dwa logotypy - ciekawy, który lepszy
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
Kildyt
Witam forumowiczów

Napisał do mnie kolega z klasy. Rozwinęła się dyskusja. Znudzonemu koledze zaproponowałem, żeby poćwiczył z programem graficznym i wymajstrował jakiś design na przykładowe imperium gier. Po kilku minutach ciszy napisał mi, że ma już logo i według niego wyszło mu znośnie. Dostałem logotyp na maila i powiedziałem mu prawdę, jaka była w moich oczach. Zaproponowałem mu, że i ja spróbuję swoich sił i w krótkim czasie wymodziłem logotyp. Gdy kolega dostał mój logotyp na maila nie był nastawiony na niego pozytywnie. Napisał, że mój logotyp od niego nie jest gorszy, ani lepszy. Chcemy aby nasze dzieła ocenili inni, bo wiadomo, że autor widzi w swoim dziele coś więcej i dlatego wydaje mu się ładniejsze.

Oto pierwszy logotyp (dzieło mojego kolegi): klik

Oto drugi logotyp (moje): klik


Oczywiście topic założony za zgodą obu autorów. Zapraszamy do głosowania w ankiecie.
tiraeth
Pierwszy lepszy. Dopracowałbym go i byłoby git. Drugi odpada, bo jest po prostu pusty. dwa kolory, jakiś "wind" narzucony i wsio...
phpion
Również zdecydowanie pierwszy. Drugi w sumie nawet ciężko nazwać logotypem :| to napis z efektem.
Moli
Oba kiepskie, ale pierwszy jest lepszym złem smile.gif Ta zółta otczka mi nie pasuje w nim.
DeyV
Marnie.

Przypominam również, że logotyp to nie napis z jakimś efektem, a grafika wektorowa, która może zostać wykorzystana zarówno w kolorze, jak i w mono.
vokiel
Jeśli już to pierwszy. Jeśli logo ma być tylko na strone to idź bardziej w kierunku web2.0, jakiś gradient, skośne paski, odbicie...
skowron-line
Oba są do dupy i chyba powinniscie obaj jeszcze duzo próbować. ale jeżeli juz mialbym wybierać to ta 1 kicha jest mniejsza.
Grabarz
Jeżeli juz MUSI być JUŻ, to pierwszy...

ale pomysł drugiego jest lepszy tylko wykonanie... hmm...
Adam Nowak
wg mnie pierwszy lepszy winksmiley.jpg
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.