Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [strona] proszę o ocenę i wycenę
Forum PHP.pl > Inne > Oceny
henieq
Witam.
Proszę o wycenę strony. Strona była robiona charytatywnie, ale chciałbym, by ktoś wycenił i ocenił moją pracę, gdyż pewnie będę jeszcze podobne strony robił lub bardziej złożone :-)

Proszę też o ocenę strony. Co poprawnie zaimplementowałem, co źle(nad czym trzeba mi jeszcze popracować)?

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że:
- Doctype: HTML 4.01 Strict
- starałem się zrobić ją na div-ach a nie na tabeli.
- właściciel strony chciał by reklamy sponsorów cały czas były wyświetlone (ja preferuję bardziej rotację banerów)
- zostawiłem skrypt odliczający ile dni pozostało do zawodów, by można było zobaczyć cały projekt strony przy wycenie (skrypt z netu)
- logo, układ i szata graficzna została zaprojektowana przez moją żonę (proszę też o ocenę strony wizualnej projektu)
- do wyceny również podłączyłem formularz, by można było go też ocenić (zablokowałem wysyłanie)
- dałem możliwość właścicielowi, umieszczania i usuwania na bieżąco aktualności


link do strony http://agility.piasta.pl

Dziękuję za konstruktywną krytykę i dobre słowo no i oczywiście za wycenę.

Pozdriawiam
Jacek Sienkiewicz
Kildyt
Ten "design" to niby też do oceny? Jak tak to musiałbyś mi dopłacać i to dużo.
Zmień design bo jest tragiczny.
sf
Pomyliłeś lata winksmiley.jpg W 90` tak prezentowały się strony, tyle, że Twoja za dużo waży.
Cysiaczek
Dokładnie - 650 KB to nawet jak na dzisiejsze standardy jest sporo.
Grafika tragiczna, kod html może być.
4/10

Pozdrawiam.
Moli
Ocena: 0
Wycena: 0 a i za darmo bym go nie chciał.
best-two
nie ma co oceniać!!! grafika, szablon i czego bym tu jeszcze nie wymienił są do bani
Kildyt
Dużo Ci zapłacą jeśli popracujesz jeszcze kilkanaście miesięcy w php i grafice. W tedy podasz pracę do oceny, a użytkownicy wytkną Ci jedynie małe niedoróbki, które zawsze się zdarzając.

Pracuj dalej i nie zniechęcaj się bo każdy kiedyś zaczynał swoją przygodę z webmasterstwem i grafiką komputerową.
firex
link nie działa
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.