Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Usunięcie konta
Forum PHP.pl > Inne > Opinie, ogłoszenia, pytania
webmaniac
Witam, w związku z nagminnym podszywaniem się pode mnie osób w internecie proszę o usunięcie mojego konta lub wskazanie mi miejsca gdzie mogę to uczynić.
phpion
Cytat(webmaniac @ 19.09.2007, 21:44:14 ) *
podszywaniem się pode mnie

laugh.gif a co to - masz monopol na login 'webmaniac'? Kurde, dobre dobre! Trzeba było wcześniej o tym pomyśleć. Weź jeszcze zrezygnuj ze swojego imienia bo na pewno ktoś również takowego używa.
Nie no, super smile.gif
thumbsupsmileyanim.gif
sztosz
Tak czy inaczej powinien mieć prawo do zrezygnowania z konta i jego usunięcia.
nospor
Ja bym jednak prosil o wyjasnienie bo ni w ząb nie kumam. Czy ten temat zalozyles ty, czy osoba co sie za ciebie podszywa? Bo jesli zalozyla to osoba co sie za ciebie podszywa, to nie moge usunac bo nie prosisz ty, tylko ten oszust. Jeśli zas ten temat zalozyles ty, to jakim cudem ktos sie za ciebie podszywa? Na forum sie za ciebie podszywa? W internecie mowisz.hmmm... a co ma do tego to konto? Ty na nim piszesz i juz. Ni w ząb nie kumam.
Sorki, ale naszly mnie takie refleksie po przejrzeniu innych serwisów gdzie widzę identyczne teksty jak ten i jakies dziwne to jest winksmiley.jpg
mike
Moim zdaniem ktoś tu chce zerwać z przeszłością i usuwa wszystie ślady po sobie.

Przeciez nikt nie zalogował się na Twoje konto i nie założył tego wątku, prawda?
webmaniac
Trafione! chodzi o zatarcie śladów za sobą w internecie. Brawo. Nie będę wyjaśniał dlaczego to robię, ale chodzi po prostu o złośliwość ludzi, którzy obrabiają mi tyłek właśnie przez moją egzystencję w internecie.
nospor
dobra, usuwamy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.